A6061 T6 gesmeed van legering wielen met aangepaste afwerking en VIA/JWL-certificering voor luxe auto's
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492158
•OE-nummer:
OE54492158
•OEM-nummer:
OEN54492158
•Aantekeningen:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Model NO.: | 2 stuks gesmede wielen | Type: | Rand |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst | Spoke Type: | Flat Spoke |
| Size: | 16“ - 24“ | H/PCD: | 5x120/112/130/114,3 |
| ET: | Aangepast | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Color/Finish: | Brons, zwart, gun metal, zilver, goud, aangepast | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar |
Productbeschrijving
Dubbele 5-spaaks lichtmetalen A6061 T6 gesmede velgen
| Maat | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Op maat gemaakt |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 T6 |
| Gewicht (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Kleur/Afwerking | Brons, Zwart, Gun Metal, Zilver, Goud, Op maat gemaakt |
| Draagvermogen | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 aluminiumlegering
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL veiligheidsnormen
- Functie: Ontworpen voor luxe voertuigen
Productkenmerken
Veiligheid
Komt perfect overeen met klantgegevens van mallen, waardoor veiligheidsrisico's door schade aan accessoires effectief worden verminderd door nauwkeurige productietoleranties.
Elegantie
Personaliseer uw gesmede velgen met stijlen, specificaties, afwerkingen en logo's op maat om aan te sluiten bij de esthetiek van uw voertuig.
Prestaties
Gesmede naven vergroten de naafbreedte zonder de stuur- en belastingscapaciteiten te beïnvloeden, wat zorgt voor een verbeterde voertuignauwkeurigheid bij acceleratie, remmen en bochtenwerk voor een responsievere rijervaring.
Sterkte
Het smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder het materiaal bij hoge temperaturen te smelten, wat resulteert in superieure duurzaamheid en structurele integriteit.