Özel 18-24 İnç 2 Parçalı Dövme Jantlar, A6061 T6 Malzeme ve Fırçalanmış Altın Kaplama
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492179
•OE Numarası:
OE54492179
•OEM numarası:
OEN54492179
•Notalar:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Wheel Size: | 16" - 24" | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Özelleştirilmiş | Center Bore: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15kg |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Drive Wheel: | 4WD | Spoke Type: | Düz Konuşmacı |
| Finishing: | Fırçalanmış Altın, Namlu Cilalı | Wheel Accessories: | Orta kapak |
| Production Capacity: | 50000 Adet/Yıl | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Color Options: | Siyah, Bronz, Silah Metal, Özelleştirilmiş |
Ürün Açıklaması
18/19/20/21/22 İnç Özel 2 Parça Dövme Jantlar Esq/Ex/Fx/G/J/Jx/M/Q/Qx için
Teknik Özellikler
| Boyut | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Özel |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 T6 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Bronz, Siyah, Kurşun Grisi, Gümüş, Altın, Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 alüminyum alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- İşlev: Lüks araçlar için tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik Özellikleri
Müşteri model verileriyle mükemmel uyum sağlar, hassas mühendislik ve üretim yoluyla aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Özel Zarafet
Aracınızın estetiğine uyum sağlamak için dövme jantlarınızı kişiselleştirilmiş stiller, özellikler, kaplamalar ve logolarla özelleştirin.
Performans Artışı
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kapasitelerini etkilemeden genişliği artırır, hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde daha doğru bir sürüş deneyimi için aracın doğruluğunu iyileştirir.
Yapısal Güç
Dövme işlemi, yüksek sıcaklıklarda malzemeyi eritmeden mekanik mukavemeti artırır, bu da üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlar.