High Performance 4JB1T Diesel Engine Assembly 2,8-liter direct injection 4-cilinder voor 4JX1, 4JG2, 4JJ1
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492039
•OE-nummer:
OE54492039
•OEM-nummer:
OEN54492039
•Aantekeningen:
Precieze bewerking, warmtebehandeling voor duurzaamheid.
Gemaakt van hoogwaardig gietijzer, bestand tegen vervorming en corrosie onder extreme omstandigheden.
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Displacement: | 2771 cc | Fuel system: | direct injection |
| Power output: | 87 - 90 hp | Torque output: | 180 - 185 Nm |
| Cylinder block: | cast iron R4 | Block head: | cast iron 8v |
| Cylinder bore: | 93 mm | Piston stroke: | 102 mm |
| Compression ratio: | 18.2 | Timing drive: | gears |
| Turbocharging: | no | Engine oil: | 5W-40 |
| Oil capacity: | 4.2 liter | Fuel type: | diesel |
| Cooling system: | Water-Cooled |
Productbeschrijving
High Performance 4JB1T Dieselmotor 2,8-liter assemblage
Compatibel met 4JX1, 4JG2 en 4JJ1 motoren
Technische specificaties
| Vervaardiging | Tien |
| Productienaam | 4JB1T |
| Verplaatsing | 2771 cc |
| Brandstofsysteem | Directe injectie |
| Power-output | 87-90 pk (95-115 pk voor 4JB1T/4JB1-TC) |
| Koppelopbrengst | 180-185 Nm (220-235 Nm voor 4JB1T/4JB1-TC) |
| Cylinderblok | gietijzer R4 |
| Blockkop | gietijzer 8V |
| Boren van de cilinder | 93 mm |
| Kolven slag | 102 mm |
| Compressieverhouding | 18.2 (18.1 voor 4JB1T/4JB1-TC) |
| Kenmerken | OHV (OHV met tussenkoeler voor 4JB1T/4JB1-TC) |
| Hydraulische liften | Ja (Nee voor 4JB1T/4JB1-TC) |
| Timing Drive | Verstelgaten (gordel voor 4JB1T/4JB1-TC) |
| Fasebeheerder | - Nee, niet echt. |
| Turboladers | Nr. (IHI RHB5 of RHF4 voor 4JB1T/4JB1-TC) |
| Aanbevolen motorolie | 5W-40 |
| Motoroliecapaciteit | 4.2 liter |
| Brandstoftype | Diesel |
Productfoto's
Productcatalogus
Over ons bedrijf
Shaoxing Tosen Auto Part Co., Ltd.We zijn toegewijd aan het ontwikkelen en leveren van hoogwaardige auto transmissie onderdelen,zich richten op het begrijpen en voldoen aan de specifieke eisen van onze klantenOns bedrijf is gespecialiseerd in auto transmissie componenten met inbegrip van transmissie versnellingsbakken, versnellingsassen, synchronisator ringen, cilinderkoppen, en differentiaal assemblages.
Met onze toewijding aan eerlijkheid en betrouwbaarheid kijken wij ernaar uit met u samen te werken voor wederzijdse groei en ontwikkeling.We verwelkomen zowel nieuwe als bestaande klanten uit alle industrieën om contact met ons op te nemen voor toekomstige zakelijke relaties en het bereiken van gedeeld succes.
Vaak gestelde vragen
Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
In het algemeen verpakken wij onze goederen in neutrale witte dozen en bruine kartonnen.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
T/T 30% als aanbetaling, en 70% voor levering.
Kun je volgens de monsters produceren?
Ja, we kunnen produceren op basis van uw monsters of technische tekeningen.
Neem nu contact met ons op voor onze volledige catalogus!
We bieden meer dan 2000 soorten OEM-onderdelen die op u wachten. Vertrouw erop dat u onze ontwerpen en concurrerende prijzen zult waarderen.
Actie nu - neem contact met ons op voor de volledige catalogus!