Gesmeed aluminium allooi wielen met A6061 T6 materiaal, op maat gemaakte afwerking en 18-24 "grootte bereik voor luxe auto's
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492175
•OE-nummer:
OE54492175
•OEM-nummer:
OEN54492175
•Aantekeningen:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Wheel Size: | 16“ - 24“ | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Aangepast | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15KG |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Drive Wheel: | 4WD |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24“ | Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst |
| Color Options: | Brons, zwart, gun metal, zilver, goud, aangepast | Production Capacity: | 50000 stuks/jaar |
| Wheel Accessories: | Centrale dop |
Productbeschrijving
Matte Zwart Center Brons Barrel Gesmede Aluminium Velgen voor A6 RS6
Technische Specificaties
| Maat | 16" - 24" |
|---|---|
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Op Maat Gemaakt |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 T6 |
| Gewicht (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Kleur/Afwerking | Brons, Zwart, Gun Metal, Zilver, Goud, Op Maat Gemaakt |
| Draagvermogen | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 aluminiumlegering
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL normen
- Functie: Ontworpen voor luxe voertuigen
Productgalerij
Veiligheidskenmerken
Past perfect bij klantgegevens van de mal, waardoor veiligheidsrisico's door schade aan accessoires effectief worden verminderd door nauwkeurige productie en pasvorm.
Aangepaste Elegantie
Personaliseer uw gesmede velgen met stijlen, specificaties, afwerkingen en logo's op maat om de esthetiek van uw voertuig te evenaren.
Prestatieverbetering
Gesmede naven vergroten de naafbreedte zonder de stuur- en laadcapaciteiten te beïnvloeden, wat zorgt voor superieure voertuignauwkeurigheid bij acceleratie, remmen en bochtenwerk voor een responsievere rijervaring.
Structurele Sterkte
Het geavanceerde smeedproces verbetert de materiaaldichtheid zonder smelten op hoge temperatuur, waardoor de mechanische sterkte en duurzaamheid van het eindproduct aanzienlijk worden verbeterd.