Super Glossy Vinyl Auto Sticker met 10 jaar garantie en Hot Self Healing Car Wrapping Film
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492457
•OE-nummer:
OE54492457
•OEM-nummer:
OEN54492457
•Aantekeningen:
Precieze bewerking, warmtebehandeling voor duurzaamheid.
Gemaakt van hoogwaardig gietijzer, bestand tegen vervorming en corrosie onder extreme omstandigheden.
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Material: | 100% Imported TPU | Size: | 1.52mx15m |
| Thickness: | 7.5mil | Color: | Multi Color |
| Package Size: | 161cm*20cm*19cm | Package Weight: | 12.0000kg |
| Antistatic Ability: | Good | Adhesion: | Good and steady |
| Peel Off: | Easy | Temperature Resistance: | High |
| Anti-explosion: | Nice | Heat Insulation: | Nice |
| Anti-glare: | Nice | Residue Free: | Yes |
| Production Capacity: | 10000/Month |
Productbeschrijving
Productoverzicht
| Belangrijkste voordelen | Super glanzende kleur, super helderheid, gemakkelijk te installeren, sterke anti-fouling vermogen, warm zelf genezing |
| Materiaal | 100% geïmporteerd TPU |
| Garantie | 10 jaar |
| Merknaam | Dmis |
| Type auto glazen sticker | Autoverfbeschermingsfilm |
| Grootte | 1.52m x 15m |
| Kleur | Meerdere kleuren |
| Transportpakket | Neutrale exportverpakkingen |
| Oorsprong | China (Verenigd Koninkrijk) |
| Dikte | 7.5mil |
Productkenmerken
- Goed antistatisch vermogen
- Goede en stabiele hechting
- Makkelijk af te schillen.
- Hoogtemperatuurweerstand
- Alle film geproduceerd in stofvrije ruimte
- Uitstekende ontploffings-, warmte- en gloeiendeigenschappen
- Geen residu na verwijdering
- Garantie van tien jaar tegen bubbels en kleurvervaagingen
Verpakking en verzending
| Pakketgrootte | 161cm x 20cm x 19cm |
| Bruto gewicht van het pakket | 12.0000kg |
Profiel van het bedrijf
Guangzhou Dmis Window Film is een professionele autofilmfabrikant en groothandelaar opgericht in 2012.Verpakking van vinyl, Solar Control Window Film, Building Glass Film en Safety Security Film.
Dmis beschikt over geavanceerde technologie, uitgebreide productie-ervaring en een energiek werkteam, samen met uitgebreide OEM/ODM-diensten.Met meer dan 11 jaar ervaring in de autofilmindustrie, we zijn gespecialiseerd in hoogwaardige nano keramische film, nano koolstof film, en verfbescherming film met hoge IRR, UVR, super anti-krabberlaag, laminatie, en uitstekende lijm matching.
Qualiteitscontrole is onze hoogste prioriteit om klanttevredenheid en duurzame bedrijfsvoering te garanderen.
Vaak gestelde vragen
Q1: Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
We verpakken onze goederen in neutrale witte dozen en bruine dozen. Als u een wettelijk geregistreerd patent heeft, kunnen we de goederen in uw merkdozen verpakken nadat we uw machtigingsbrieven hebben gekregen.
Q2: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
T/T 30% als aanbetaling en 70% voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
Q3: Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
EXW, FOB, CIF.
V4: Hoe zit het met uw levertijd?
Over het algemeen duurt het 3 tot 5 werkdagen na ontvangst van uw voorschot. De specifieke levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling.
Q5: Kun je volgens de monsters produceren?
Ja, we kunnen produceren op basis van uw monsters of technische tekeningen.
V6: Wat is uw monstersysteem?
We kunnen gratis monsterboek leveren voor klanten, maar de klanten moeten de koerierkosten betalen.
V7: Test u al uw goederen voor levering?
Ja, we hebben een professionele QC groep om alle goederen te testen voor levering.
Q8: Hoe maak je onze zaken langetermijn en goede relatie?
1We houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ervoor te zorgen dat onze klanten profiteren; 2. We respecteren elke klant als onze vriend en we doen oprecht zaken en maken vrienden met hen,Waar ze ook vandaan komen..