Προσαρμοσμένο χρώμα 18-24 ίντσες A6061 σφυρηλατημένα τροχούς πολυτελείς τροχοπέδες αυτοκινήτων με βαρύ διάτρητο σχεδιασμό
Εμπορικά Ακίνητα
Βασικές Ιδιότητες
| Model NO.: | SS9406 | Type: | Χείλος |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Diameter: | 18-24» |
| Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ | H/PCD: | 5x120 |
| ET: | έθιμο | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες | Finishing: | έθιμο |
| Color: | Μαύρο, Μπρονζέ, Gun Metal, Προσαρμοσμένο | Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος |
| Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | 18" - 24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Προσαρμοσμένο |
| CB | 57.1 - 74.1 |
| Υλικό | A6061 |
| Βάρος (NW/GW) | 15kg / 16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Προσαρμοσμένο |
| Φορτίο | 690kg / 1380lbs |
- Υλικό: Κράμα αλουμινίου A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα ασφαλείας VIA/JWL
- Εφαρμογή: Σχεδιασμένο για πολυτελή οχήματα
Κατασκευή ακριβείας για αντιστοίχιση δεδομένων καλουπιού πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιά αξεσουάρ και διασφαλίζοντας τέλεια εφαρμογή.
Διαθέσιμες πλήρεις επιλογές προσαρμογής, συμπεριλαμβανομένων στυλ, προδιαγραφών, φινιρισμάτων και λογοτύπων για να ταιριάζουν στις αισθητικές απαιτήσεις του οχήματός σας.
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος χωρίς να επηρεάζουν τις δυνατότητες διεύθυνσης και φόρτωσης, παρέχοντας βελτιωμένη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τη στροφή για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Η διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή χωρίς να λιώνει το υλικό σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.