21 ιντσών εξατομικευμένα σφυρηλατημένα τροχούς με υλικό A6061 T6 για πολυτελή αυτοκίνητα
Εμπορικά Ακίνητα
Βασικές Ιδιότητες
| Model NO.: | 2 Σφυρήλατα Τροχοί Η/Υ | Type: | Χείλος |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Finishing: | Βουρτσισμένο χρυσό, γυαλισμένο βαρέλι | Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ |
| Size: | 16» - 24» | H/PCD: | 5x120/112/130/114.3 |
| ET: | Προσαρμοσμένο | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Color/Finish: | Χάλκινο, Μαύρο, Gun Metal, Ασημί, Χρυσό, Προσαρμοσμένο | Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος |
| Μέγεθος | 16" - 24" |
|---|---|
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Προσαρμοσμένο |
| CB | 57.1-74.1 |
| Υλικό | A6061 T6 |
| Βάρος (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Μπρονζέ, Μαύρο, Gun Metal, Ασημί, Χρυσό, Προσαρμοσμένο |
| Φορτίο | 690kg/1380lbs |
- Υλικό: Σφυρήλατο αλουμίνιο A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα VIA/JWL
- Λειτουργία: Ειδικά σχεδιασμένο για πολυτελή οχήματα
Ταιριάζει απόλυτα με τα δεδομένα του μοντέλου του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιές στα αξεσουάρ μέσω ακριβούς μηχανικής και κατασκευής.
Προσαρμόστε τις σφυρήλατες ζάντες σας στις ακριβείς προτιμήσεις σας, συμπεριλαμβανομένων των στυλ, των προδιαγραφών, των φινιρισμάτων και των λογοτύπων για μια εξατομικευμένη πολυτελή εμφάνιση.
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος χωρίς να επηρεάζουν τις δυνατότητες οδήγησης και φόρτωσης, παρέχοντας βελτιωμένη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τις στροφές για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Η διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή χωρίς να λιώνει το υλικό σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.