Υψηλής ποιότητας TPU περιτύλιγμα αυτοκινήτου βινύλιο με 10 χρόνια εγγύηση 7.5mil πάχος και αυτοθεραπευτική προστατευτική ταινία χρώματος
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492453
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492453
•Αριθμός OEM:
OEN54492453
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Material: | 100% Imported TPU | Thickness: | 7.5mil |
| Size: | 1.52mx15m | Package Size: | 161cm*20cm*19cm |
| Package Weight: | 12.0000kg | Production Capacity: | 10000/Month |
| Temperature Resistance: | High | Antistatic Ability: | Good |
| Adhesion: | Good and steady | Peel Off: | Easy |
| Anti-explosion: | Nice | Heat Insulation: | Nice |
| Anti-glare: | Nice | Residue Free: | Yes |
| Dust-free Production: | Yes |
Περιγραφή προϊόντος
ΤΡΥ PPF Υψηλής ποιότητας περιτύλιγμα αυτοκινήτου με αλλαγή χρώματος
Προδιαγραφές προϊόντος
| Κύρια πλεονεκτήματα | Υπερ γυαλιστερό χρώμα, υπερ- φωτεινότητα, εύκολη εγκατάσταση, ισχυρή ικανότητα αντι-φθοράς, καυτή αυτοθεραπεία |
| Υλικό | 100% εισαγόμενο TPU |
| Εγγύηση | 10 έτη |
| Ονομασία μάρκας | Dmis |
| Τύπος αυτοκόλλητου αυτοκινήτου | Προστατευτική ταινία χρώματος αυτοκινήτου |
| Μέγεθος | 1.52m x 15m |
| Χρώμα | Πολυχρωματικό |
| Πακέτο μεταφοράς | Ανεξάρτητες συσκευασίες εξαγωγής |
| Καταγωγή | Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δάχος | 7.5mil |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
- Εξαιρετικές αντιστατικές ιδιότητες
- Δυνατή και σταθερή προσκόλληση
- Εύκολο να ξεφλουδιστεί χωρίς υπολείμματα
- Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
- Κατασκευή σε καθαρά δωμάτια χωρίς σκόνη
- Αντιεκρήξεις, θερμομόνωση και αντιφωτιστικές ιδιότητες
- Δεν υπάρχουν υπολείμματα μετά την αφαίρεση
- 10ετής εγγύηση κατά των φυσαλίδων και της εξασθένησης του χρώματος
Συσκευή και αποστολή
| Μέγεθος συσκευασίας | 161cm * 20cm * 19cm |
| Ακαθάριστο βάρος πακέτου | 12.0000kg |
Προφίλ εταιρείας
Το Guangzhou Dmis Window Film είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής και χονδρέμπορος ταινιών αυτοκινήτων που ιδρύθηκε το 2012.Φύλλα περιτύλιξηςΗλιακή ταινία παραθύρου ελέγχου, ταινία γυαλιού κτιρίου και ταινία ασφαλείας ασφαλείας.
Η Dmis διαθέτει προηγμένη τεχνολογία, εκτεταμένη εμπειρία παραγωγής και μια ενεργητική ομάδα, μαζί με ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM / ODM.Ειδικευόμαστε σε υψηλής ποιότητας νανοκεραμική ταινία, φιλμ νανοανθρακούχου και φιλμ προστασίας μπογιάς με ανώτερο IRR, UVR, επικάλυψη κατά των γρατσουνιών, στρώση και πρόσφυση.
Ο έλεγχος ποιότητας είναι η κορυφαία προτεραιότητά μας για να διασφαλίσουμε την ικανοποίηση των πελατών και τη βιώσιμη ανάπτυξη των επιχειρήσεων.
Συχνές Ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας;
Απ: Συνήθως χρησιμοποιούμε ουδέτερα λευκά κιβώτια και καφέ κουτιά.
Ε2: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: 30% T / T κατάθεση, με 70% πληρωμή ισοζυγίου πριν από την παράδοση.
Ε3: Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης;
Α: Οι όροι EXW, FOB και CIF είναι διαθέσιμοι.
Ε4: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Απ: Συνήθως 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολικής πληρωμής.
Ε: Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να κατασκευάσουμε με βάση τα δείγματα ή τα τεχνικά σχέδια σας, συμπεριλαμβανομένης της δημιουργίας καλούπιων και στερεών.
Ε6: Ποια είναι η πολιτική σας για δείγματα;
Α: Παρέχουμε δωρεάν βιβλία δειγμάτων, με τους πελάτες να είναι υπεύθυνοι για τα έξοδα ταχυδρομείου.
Ε: Δοκιμάζετε τα αγαθά πριν την παράδοση;
Α: Ναι, η επαγγελματική ομάδα QC μας δοκιμάζει όλα τα προϊόντα πριν από την αποστολή.
Ε8: Πώς διατηρείτε μακροπρόθεσμες επιχειρηματικές σχέσεις;
Α: Διατηρούμε υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές για να εξασφαλίσουμε τα οφέλη των πελατών, και εκτιμούμε κάθε σχέση πελατών, αντιμετωπίζοντας τους επιχειρηματικούς εταίρους ως φίλους ανεξάρτητα από την προέλευση.