Yüksek Kaliteli TPU Araç Kaplama Vinil, 10 Yıl Garanti, 7.5mil Kalınlık ve Kendini İyileştiren Boya Koruma Filmi
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492453
•OE Numarası:
OE54492453
•OEM numarası:
OEN54492453
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Material: | 100% Imported TPU | Thickness: | 7.5mil |
| Size: | 1.52mx15m | Package Size: | 161cm*20cm*19cm |
| Package Weight: | 12.0000kg | Production Capacity: | 10000/Month |
| Temperature Resistance: | High | Antistatic Ability: | Good |
| Adhesion: | Good and steady | Peel Off: | Easy |
| Anti-explosion: | Nice | Heat Insulation: | Nice |
| Anti-glare: | Nice | Residue Free: | Yes |
| Dust-free Production: | Yes |
Ürün Açıklaması
TPU PPF Yüksek Kalite Renk Değiştirme Araç Sargı Vinyl
Ürün Özellikleri
| Ana Avantajları | Süper parlak renk, süper parlaklık, kurulumu kolay, güçlü anti-bozukluk yeteneği, sıcak kendi kendine iyileşme |
| Malzeme | % 100 İthalatlı TPU |
| Garanti | 10 yıl |
| Marka Adı | Dmis |
| Araç camı çıkartması türü | Araç boya koruyucu filmi |
| Boyut | 1.52m x 15m |
| Renk | Çok Renkli |
| Taşıma Paketi | Tarafsız ihracat ambalajı |
| Kaynağı | Çin (Ankarada) |
| Kalınlığı | 7.5mil |
Ürün Özellikleri
- Mükemmel antistatik özellikler
- Güçlü ve istikrarlı yapışkanlık
- Kaldırılması kolay ve kalıntı yok.
- Yüksek sıcaklığa dayanıklılık
- Tozsuz temiz odalarda üretilir
- Patlama, ısı yalıtımı ve parlama karşıtı özellikleri
- Alındıktan sonra kalıntı yok.
- Balonlara ve renk solmasına karşı 10 yıllık garanti
Ambalaj ve Nakliye
| Paketin Boyutu | 161cm * 20cm * 19cm |
| Paketin Brüt Ağırlığı | 12.0000kg |
Şirket Profili
Guangzhou Dmis Pencere Filmi, 2012 yılında kurulan profesyonel bir araba filmi üreticisi ve toptan satıcısıdır.Vinyl sargısı, Güneş Kontrol Pencere Filmi, Bina Cam Filmi ve Güvenlik Güvenlik Filmi.
Dmis, gelişmiş teknoloji, geniş üretim deneyimi, enerjik bir ekip ve kapsamlı OEM/ODM hizmetlerine sahiptir.Yüksek kaliteli nano seramik filmlerde uzmanlaştık., nano karbon filmi ve üstün IRR, UVR, çizik karşıtı kaplama, laminatör ve yapışkan formülasyonları olan boya koruyucu filmi.
Kalite kontrolü, müşterilerin memnuniyetini ve sürdürülebilir iş büyümesini sağlamak için en önemli önceliğimizdir.
Sıkça Sorulan Sorular
S1: Paketleme şartlarınız nedir?
A: Genellikle nötr beyaz kutular ve kahverengi kartonlar kullanırız. Kayıtlı patentleri olan müşteriler için, yetki aldıktan sonra marka ambalajı kullanabiliriz.
S2: Ödeme şartlarınız nelerdir?
A:% 30 T / T depozitosu, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi ile. Son ödeme yapmadan önce ürünlerin ve ambalajın fotoğraflarını sağlıyoruz.
S3: Teslimat şartlarınız nedir?
A: EXW, FOB ve CIF şartları mevcuttur.
S4: Teslimat süreniz nedir?
A: Genellikle ön ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü. Tam zamanlama ürün türüne ve sipariş miktarına bağlıdır.
S5: Örneklere göre üretebilir misiniz?
A: Evet, kalıp ve armatür oluşturmak da dahil olmak üzere örneklerinize veya teknik çizimlerinize göre üretebiliriz.
S6: Örnek politikanız nedir?
A: Ücretsiz örnek kitaplar sağlıyoruz, müşteriler kurye maliyetlerinden sorumludur.
S7: Teslimattan önce malları test ediyor musunuz?
A: Evet, profesyonel QC ekibimiz gönderimden önce tüm ürünleri test eder.
S8: Uzun vadeli iş ilişkilerini nasıl sürdürüyorsunuz?
Cevap: Müşterilerin yararlarını sağlamak için yüksek kalite ve rekabetçi fiyatları koruruz ve her müşteri ilişkisine değer veriyoruz, iş ortaklarına kökenine bakılmaksızın arkadaşlar olarak davranıyoruz.