Niestandardowe wykończenie A6061 T6 Aluminiowa beczka Polerowane 2-częściowe koła sztuczne do samochodów luksusowych
Nieruchomości handlowe
Podstawowe właściwości
| Size: | 16" - 24" | H/PCD: | 5x120/112/130/114,3 |
| ET: | Dostosowane | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Weight: | 15kg/16kg |
| Load Rating: | 690 kg / 1380 funtów | Drive Wheel: | 4x4 |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24" | Finishing: | Szczotkowane złoto, lufa polerowana |
| Spoke Type: | Płaskie szprychy | Production Capacity: | 50000 sztuk / rok |
| Color Options: | Czarny, brązowy, metalowy, srebrny, złoty, dostosowany | Wheel Accessories: | Center Cap |
| Wheel Hub Brand: | SS |
| Rozmiar | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Dostosowane |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiał | Aluminium A6061 T6 |
| Waga (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Kolor/Wykończenie | Brązowy, Czarny, Gun Metal, Srebrny, Złoty, Dostosowane |
| Obciążenie | 690kg/1380lbs |
- Materiał: Premium Aluminium A6061 T6
- Obciążenie: Wyprodukowano zgodnie ze standardami VIA/JWL
- Zaprojektowane do zastosowań w luksusowych pojazdach
Idealnie dopasowane do danych formy klienta, skutecznie redukujące zagrożenia bezpieczeństwa spowodowane uszkodzeniem akcesoriów dzięki precyzyjnym tolerancjom produkcyjnym.
Dostępne pełne opcje personalizacji, w tym style, specyfikacje, wykończenia i logo, aby dopasować się do wymagań estetycznych Twojego pojazdu.
Kute piasty zwiększają szerokość bez wpływu na kierowanie i obciążenie, zapewniając większą precyzję pojazdu w przyspieszaniu, hamowaniu i pokonywaniu zakrętów, co przekłada się na bardziej responsywne wrażenia z jazdy.
Proces kucia zwiększa wytrzymałość mechaniczną bez topienia materiału w wysokich temperaturach, co skutkuje doskonałą trwałością i integralnością strukturalną.