Özel bitirme A6061 T6 Alüminyum Fıçı lüzumlu otomobiller için 2 parça cilalı dövme tekerlekleri
Ticaret Mülkleri
Temel Özellikler
| Size: | 16" - 24" | H/PCD: | 5x120/112/130/114,3 |
| ET: | Özelleştirilmiş | CB: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 T6 | Weight: | 15kg/16kg |
| Load Rating: | 690kg/1380lbs | Drive Wheel: | 4WD |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24" | Finishing: | Fırçalanmış Altın, Namlu Cilalı |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Production Capacity: | 50000 adet/Yıl |
| Color Options: | Siyah, Bronz, Silah Metali, Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş | Wheel Accessories: | Orta kapak |
| Wheel Hub Brand: | Ss |
| Boyut | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Özelleştirilmiş |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 T6 Alüminyum |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Bronz, Siyah, Kurşun Grisi, Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: Premium A6061 T6 Alüminyum
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- Lüks araç uygulamaları için tasarlanmıştır
Müşteri kalıp verilerine mükemmel uyum, hassas üretim toleransları sayesinde aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Araç estetiği gereksinimlerinize uyacak şekilde stil, özellikler, kaplamalar ve logolar dahil olmak üzere tam özelleştirme seçenekleri mevcuttur.
Dövme göbekler, direksiyon ve yüklemeyi etkilemeden genişliği artırır, hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde daha hassas bir sürüş deneyimi için gelişmiş araç doğruluğu sağlar.
Dövme işlemi, yüksek sıcaklıklarda malzeme eritmeden mekanik mukavemeti artırır, bu da üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlar.