120dB wodoodporny dźwięk wysokiego dźwięku dla motocykli z uniwersalnym dopasowaniem
Nieruchomości handlowe
•Minimalna ilość zamówienia:
10 sztuk
•Cena:
US$ 282.00 / piece
•Standardowe opakowanie:
Karton neutralny, 10 sztuk w kartonie, Wymiary kartonu: 40x30x25 cm, 200 kartonów w pojemniku 20'
•Czas dostawy:
5-8 dni roboczych
•Warunki płatności:
T/T, L/C, PayPal
•Możliwość zaopatrzenia:
5000 sztuk miesięcznie
Podstawowe właściwości
•Numer części:
PN54492420
•Numer OE:
OE54492420
•Numer OEM:
OEN54492420
Masz pytanie? Zapytaj nas
Dane techniczne
| Model NO.: | DL175 | Speaker Design: | Głośnik wysokotonowy |
| Shape: | ślimak | Material: | Plastik, abs |
| Sound Frequency: | Wysoki ton | Voltage: | 12 V/24 V |
| Current: | 3A | Energy Mechanism: | Elektromagnetyczny |
| dB Rating: | 120dB | Coil Material: | Miedź |
| Diameter: | 80 MM | Frequency Range: | 420–510 Hz |
| Gross Weight: | 10 kg | Transport Package: | 39*42,5*50 |
| Service Life: | 100000 razy |
Opis produktu
Elektryczny 12V uniwersalny wodoodporny róg
Elektryczny klakson o wysokim dźwięku przeznaczony do pojazdów i motocykli, o wodoodpornej konstrukcji i niezawodnej wydajności.
Specyfikacja produktu
| Numer modelu | DL175 |
| Nazwa marki | WUSHI |
| Materiał | ABS |
| Średnica | 80 mm |
| napięcie | 12V/24V |
| Aktualność | 3A |
| Rodzaj | Elektryczny róg |
| Usługa | ODM/OEM |
| OE NIE. | Uniwersalne |
| Pakiet | 30/pakiet |
| Częstotliwość | Wysoka: 510 Hz / niska: 420 Hz |
| Świadectwa | Emark 9, ISO9001 |
Obrazy produktów
Zalety produktu
- Głośna i wyraźna produkcja dźwiękowa dla zwiększenia bezpieczeństwa podróży
- Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość do 100 000 cykli
- Wyglądny, nowoczesny design, łatwa instalacja i doskonała jakość dźwięku
- Naukowe precyzyjne kształtowanie zapewnia skuteczną wodoodporność i ochronę przed pyłem
- rygorystyczne badania środowiskowe zapewniają wydajność w ekstremalnych warunkach
- Zaawansowana technologia przetwarzania gwarantuje stabilność produktu
- Certyfikat E-mark, spełniający normy europejskie i amerykańskie
Profil producenta
Zespół Changzhou Wushi Electrical Equipment Factory specjalizuje się w produkowaniu elektrycznych głośników dla samochodów i motocykli.w tym 10 specjalistów technicznych.
Nasze głośniki elektryczne marki "Five Lions" i serii "Steforce" są znane z doskonałej jakości i konkurencyjnych cen.Dostarczamy na rynki krajowe i eksportujemy do Azji Południowo-Wschodniej i Ameryki PółnocnejPrzestrzegamy zasad zarządzania "jakość pierwsza, usługa pierwsza" z "zero wad, zero skarg" jako naszym celem jakości.
Częste pytania
P: Czy możesz wydrukować na nim nasze logo?
O: Tak, możemy dostosować z Twoim logo. Minimalna ilość zamówienia to 5000 zestawów.
P: Czy macie plik dźwiękowy z trąbkami do wysłuchania z góry?
O: Tak, dostarczamy pliki dźwiękowe dla wszystkich modeli rogów za pośrednictwem poczty e-mail lub innych metod komunikacji.
P: Jakie są warunki płatności?
A: Akceptujemy T/T, Western Union, Money Gram. Standardowe warunki: 50% depozytu, 50% salda przed wysyłką.
P: Jakie jest MOQ?
A: Zamówienia na próbki i próbki dostępne do weryfikacji jakości i badań rynku.
P: Jak wygląda wasza obsługa posprzedażna?
O: Oferujemy roczną gwarancję z bezpłatnymi częściami zamiennymi.