120dB Su geçirmez Yüksek Sesli Otomobil Boynuzu, Evrensel Uyumlu Motosiklet
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492420
•OE Numarası:
OE54492420
•OEM numarası:
OEN54492420
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Model NO.: | DL175 | Speaker Design: | tweeter |
| Shape: | salyangoz | Material: | Plastik, abs |
| Sound Frequency: | Yüksek Ses Seviyesi | Voltage: | 12v/24v |
| Current: | 3A | Energy Mechanism: | Elektromanyetik |
| dB Rating: | 120dB | Coil Material: | Bakır |
| Diameter: | 80mm | Frequency Range: | 420HZ-510HZ |
| Gross Weight: | 10kg | Transport Package: | 39*42,5*50 |
| Service Life: | 100000 kez |
Ürün Açıklaması
Elektrikli 12V evrensel su geçirmez boynuz
Araçlar ve motosikletler için tasarlanmış yüksek sesli elektrikli boru, su geçirmez yapısı ve güvenilir performansına sahiptir.
Ürün Özellikleri
| Model Numarası | DL175 |
| Marka Adı | WUSHI |
| Malzeme | ABS |
| Çapraz | 80 mm |
| Voltaj | 12V/24V |
| Mevcut | 3A |
| Türü | Elektrikli korna |
| Hizmet | ODM/OEM |
| OE Hayır. | Evrensel |
| Paket | 30/paket |
| Sıklık | Yüksek: 510Hz / Düşük: 420Hz |
| Sertifikalar | Emark 9, ISO9001 |
Ürün Resimleri
Ürün Avantajları
- Daha fazla seyahat güvenliği için yüksek ve net ses çıkışı
- Yüksek kaliteli malzemeler 100.000 döngüye kadar dayanıklılık sağlar
- Kolay kurulum ve üstün ses kalitesi için zarif, modern tasarım
- Bilimsel hassasiyetle şekillendirilmesi etkili su geçirmezlik ve toz koruması sağlar
- Sıkı çevresel testler aşırı koşullarda performans sağlar
- Gelişmiş işleme teknolojisi ürünün istikrarını garanti eder
- E-Mark sertifikalı, Avrupa ve Amerikan standartlarına uygun
Üretici Profili
Changzhou Wushi Elektrik Ekipmanı Fabrikası, otomobiller ve motosikletler için elektrikli hoparlörler üretmekte uzmanlaşmıştır. 1995 yılında kurulan tesisi, 5000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 100 çalışanı vardır.10 teknik profesyonel dahil.
"Beş Aslan" markası ve "Steforce" serisi elektrikli hoparlörlerimiz mükemmel kalitesi ve rekabetçi fiyatlarıyla ünlüdür.Yerel pazarları tedarik ediyoruz ve Güneydoğu Asya ve Kuzey Amerika'ya ihraç ediyoruz.Kalite hedefimiz olarak "sıfır kusur, sıfır şikayet" ile "kalite önce, hizmet önce" yönetim ilkelerine bağlıyız.
Sıkça Sorulan Sorular
S: Üzerine logomuzu yazabilir misiniz?
A: Evet, logo ile özelleştirebiliriz. En az sipariş miktarı 5000 set.
S: Önceden dinlemek için boru ses dosyanız var mı?
C: Evet, tüm boynuz modelleri için ses dosyalarını e-posta veya diğer iletişim yöntemleri ile sağlıyoruz.
S: Ödeme şartlarınız nedir?
A: T / T, Western Union, Money Gram kabul ediyoruz. Standart şartlar: %50 depozit, nakliye öncesi %50 bakiye.
S: MOQ'unuz nedir?
A: Kalite doğrulama ve pazar testi için örnek ve deneme siparişleri mevcuttur.
S: Satış sonrası hizmetiniz nasıl?
C: Ücretsiz yedek parçalarla birlikte bir yıllık garanti sunuyoruz.