20 inç dövme tekerlekleri A6061 T6 malzemesi ve GT için yüksek parlaklıklı cilalanmış bitirme ile özel halkalar
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492090
•OE Numarası:
OE54492090
•OEM numarası:
OEN54492090
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Model NO.: | SS9417 | Type: | Jant |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Size: | 18 "-24" |
| Hole Pattern: | 5x120 | Offset: | Gelenek |
| Center Bore: | 57.1-74.1 | Material: | A6061 T6 |
| Net Weight: | 15kg | Gross Weight: | 16kg |
| Load Rating: | 690kg/1380lbs | Spoke Type: | Düz Konuşmacı |
| Finishing: | Gelenek | Production Capacity: | 50000 adet/Yıl |
| Wheel Accessories: | Orta kapak |
Ürün Açıklaması
5X112 20 İnç Dövme Alüminyum Krom/Yüksek Parlaklıkta Cilalı Jantlar GT için Özel Tekerlekler
| Boyut | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Özel |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Bitiş | Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- İşlev: Lüks araçlar için tasarlanmıştır
Ürün Resimleri
Güvenlik
Müşteri model verileriyle mükemmel uyum sağlar, aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Zarafet
Dövme jantlarınızı kişiselleştirilmiş stiller, özellikler, kaplamalar ve logolarla özelleştirin.
Performans
Dövme göbekler, direksiyon ve yüklemeyi etkilemeden genişliği artırır, daha duyarlı bir sürüş deneyimi için hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde üstün araç doğruluğu sağlar.
Dayanıklılık
Dövme işlemi, malzemeyi yüksek sıcaklıklarda eritmeden mekanik mukavemeti artırır, bu da üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlar.