Özel Tasarım 18-24 Inch A6061 T6 Lüks Otomobiller İçin Kalıp Çarklar
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492161
•OE Numarası:
OE54492161
•OEM numarası:
OEN54492161
•Notalar:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Wheel Diameter: | 18-24 inç | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Özelleştirilmiş | Center Bore: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15kg |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Finishing: | Fırçalanmış Altın, Namlu Cilalı |
| Drive Wheel: | 4WD | Production Capacity: | 50000 Adet/Yıl |
| Wheel Type: | 2 parça | Color Options: | Siyah, Bronz, Silah Metal, Özelleştirilmiş |
| Wheel Accessories: | Orta kapak |
Ürün Açıklaması
Mercedes-Benz Modelleri İçin Özel Tasarım Dövme Jantlar
Mercedes-Benz SLS, S-Serisi, SLK-Serisi, SLR-Serisi ve CLS-C63 modelleri için özel olarak tasarlanmış, 18-24 inç arası premium özel dövme jantlar.
Teknik Özellikler
| Boyut | 16" - 24" |
|---|---|
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Özelleştirilmiş |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 T6 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Bronz, Siyah, Gun Metal, Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: Premium A6061 T6 alüminyum alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL güvenlik standartlarına göre üretilmiştir
- Uygulama: Lüks araçlar için özel olarak tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik Özellikleri
Müşteri model verileriyle mükemmel uyum sağlayacak şekilde hassas bir şekilde tasarlanmış, aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır ve optimum uyumu sağlar.
Özel Zarafet
Kişisel tercihlerinize ve aracınızın estetiğine uyum sağlamak için stil, özellikler, kaplamalar ve logolar için seçeneklerle tamamen özelleştirilebilir dövme jantlar.
Performans Artışı
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kapasitelerini etkilemeden genişliği artırarak hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde aracın doğruluğunu iyileştirir ve daha duyarlı bir sürüş deneyimi sunar.
Yapısal Güç
Gelişmiş dövme işlemi, yüksek sıcaklıkta erime olmadan malzeme yoğunluğunu artırır, bitmiş ürünün mekanik mukavemetini ve dayanıklılığını önemli ölçüde iyileştirir.
Ek Ürün Resimleri