Lüks MPV RV OEM/ODM Araç Koltuğu Geliştirme için özelleştirilebilir Premium Deri Araba Koltuğu
Ticaret Mülkleri
Temel Özellikler
| Model NO.: | YO-CS | Type: | General Seat |
| Material: | Leather | Position: | Back Row |
| Leatheriness: | A Class | Single Gross Weight: | 75kg |
| Single Package Size: | 75*75*130 Cm | Product Dimension: | 60.5*69*106 cm |
| Main Material: | Steel, foam, plastic, leather | Function: | Modified vehicle seat |
| Minimum Order Quantity: | 1 piece | Packaging: | 1 pc in carton |
| Production Capacity: | 500 Per/Month | HS Code: | 9401209000 |
| Transport Package: | Carton + Wooden Frame |

YOUO Custom Otomobil Koltukları özel olarak MPV'ler, RV'ler ve lüks minibüsler için tasarlanmış premium iç yükseltme bileşenleridir.Bu koltuklar araç modifikasyon projeleri için üstün konfor ve işlevsellik sunar..

- Özel deneyim: Tam OEM / ODM desteği ile kişiselleştirilmiş renk ve malzeme seçenekleri
- Yüksek kaliteli malzeme işçiliği: En uygun konfor ve dayanıklılık için çelik, köpük, deri ve plastik kombinasyonu
- Uygunluk ve Uyumluluk: Çeşitli araç modifikasyonları için CCC/CE/ISO 16949 standartlarını karşılar
- Güvenli Paketleme: Nakliye sırasında ürün bütünlüğünü sağlamak için ayrı ayrı kutulanmıştır
- Esnek Alışveriş: En az 1 adet sipariş miktarı

| Marka | Sizler/Gümrük |
| Doğum yeri | Çin |
| Ürün Boyutları | 60.5*69*106 cm |
| Paketin Boyutu | 75*75*130 cm |
| Brüt Ağırlık | 75 kg |
| Renk | Özel renkler mevcut |
| Ana Malzemeler | Çelik, köpük, plastik, deri |
| Görev | Araç koltuğunun değiştirilmesi |
| En az sipariş | 1 parça |
| Sertifikasyon | CCC/CE/ISO 16949 |
| Paketleme | Karton başına 1 parça |
| OEM/ODM hizmeti | Kullanılabilir |
















MPV'lerde, RV'lerde, karavanlarda ve benzer araçlarda özel işlevsellikle premium oturma çözümleri gerektiren lüks iç mekan yükseltmeleri için idealdir.

Youo International Trade Co., Ltd, Anhui, Çin merkezli profesyonel bir otomotiv parça üreticisi ve küresel tedarikçidir.Avrupa için yüksek kaliteli satış sonrası parçalar üretmekte uzmanlaştık., Amerikan, Japon, Kore ve Çin araçları, toptancılara, dağıtımcılara, tamir zincirlerine ve 80'den fazla ülkede marka sahiplerine hizmet veriyor.

Parçalarımız Land Rover, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, Ford, Tesla, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, KIA, BYD, Chery, MG, Great Wall,Ve bir çok başkaları.Tüm ana otomotiv sistemlerini kapsayan 8.000'den fazla SKU ile güvenilir ve rekabetçi satış sonrası çözümler sunuyoruz.
Yeni ürün geliştirme, marka ambalajı, barkod etiketleme, özel araçlar ve özel teknik çözümler dahil olmak üzere kapsamlı OEM / ODM özelleştirme sunuyoruz.





Her koltuk güvenli teslimatı sağlamak için koruyucu kartonlara ayrı ayrı paketlenmiştir..
2Depozito (30%) ödeyin.
3Üretim 7-15 gün sürer (normal ürünler stokta)
4Malları kontrol ettikten sonra son ödemeyi yapın.