Lüks MPV RV Van İç Mekan Yükseltmeleri İçin Özelleştirilebilir Renkli ve OEM/ODM Hizmetli Üst Düzey Deri Araba Koltuğu
Ticaret Mülkleri
Temel Özellikler
| Model NO.: | YO-CS | Type: | General Seat |
| Material: | Leather | Position: | Back Row |
| Leatheriness: | A Class | Single Gross Weight: | 75kg |
| Single Package Size: | 75*75*130 Cm | Product Dimension: | 60.5*69*106 cm |
| Main Material: | Steel, foam, plastic, leather | Function: | Modified vehicle seat |
| Minimum Order Quantity: | 1 piece | Packaging: | 1 pc in carton |
| Production Capacity: | 500 Per/Month | Transport Package: | Carton + Wooden Frame |
| HS Code: | 9401209000 |

YOUO Custom Car Seats, özellikle MPV'ler, RV'ler ve benzer araç modelleri için tasarlanmış, Çin'de üretilen premium iç yükseltme bileşenleridir.Bu lüks havacılık tarzı koltuklar, daha fazla konfor ve stil için çok fonksiyonel yetenekler ve özel modifikasyon seçenekleri sunar..

- Kişiselleştirilmiş deneyim:Çeşitli araç iç stillerine uymak için tam OEM / ODM desteği ile kişiselleştirilmiş renk ve malzeme seçenekleri
- Üst düzey malzemelerle iş yapımı:En iyi yapısal bütünlüğü ve oturma konforu için çelik, köpük, deri ve plastik birleştirir
- Uygunluk ve Uyumluluk:Uluslararası kalite standartlarına (CCC/CE/ISO 16949) uymaktadır ve çeşitli araç koltuğu modifikasyon senaryolarına uyarlanmıştır.
- Güvenli Paketleme:Transit sırasında ürün bütünlüğünü sağlamak için birim başına ayrı ayrı kutulanmıştır
- Esnek Alışveriş:Minimum sipariş miktarı sadece 1 adet, küçük ve orta seri satın almalar için idealdir
| Marka | Sizler/Gümrük |
| Doğum yeri | Çin |
| Ürün Boyutları | 60.5 * 69 * 106 cm |
| Paketin Boyutu | 75 * 75 * 130 cm |
| Brüt Ağırlık | 75 kg |
| Renk Seçenekleri | Özel renkler mevcut |
| Ana Malzemeler | Çelik, köpük, plastik, deri |
| Görev | Değiştirilmiş araç koltuğu |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 parça |
| Sertifikasyon | CCC/CE/ISO 16949 |
| Paketleme | Karton başına 1 parça |
| OEM/ODM hizmeti | Kullanılabilir |


















MPV'lerde, RV'lerde, karavanlarda ve benzer araçlarda lüks iç mekan yükseltmeleri için idealdir.

Youo International Trade Co., Ltd, Anhui, Çin merkezli profesyonel bir otomotiv parça üreticisi ve küresel tedarikçidir.Avrupa için yüksek kaliteli satış sonrası parçalar üretmekte uzmanlaştık., Amerikan, Japon, Kore ve Çinli araçlar, kamyon uygulamaları da dahil.
Kapsamlı ürün portföyümüz, Land Rover, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, Ford, Tesla, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, KIA, BYD,Chery.Tüm ana otomobil sistemlerini kapsayan 8.000'den fazla SKU ile, toptancılara güvenilir, rekabetçi ve performans odaklı satış sonrası çözümler sunuyoruz.dağıtımcılar, tamir zincirleri ve 80'den fazla ülkede marka sahipleri.





Her koltuk güvenli teslimatı sağlamak için koruyucu kartonlara paketlenmiştir.Özel gereksinimlerini karşılamak için deniz taşımacılığı.
- Ürün modelini, rengini ve miktarını doğrulayın.
- % 30 teminat öde.
- Üretim 7-15 gün sürer (normal ürünler stokta)
- Malları denetledikten sonra son ödemeyi yap