Op maat gemaakte gesmeed aluminium wiel in A6061 materiaal met 18-24 "grootte en op maat afwerking
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492104
•OE-nummer:
OE54492104
•OEM-nummer:
OEN54492104
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Model NO.: | SS9403 | Type: | Rand |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Size: | 18"- 24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | aangepast |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15 kg/16 kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar | Color: | Zwart, brons, gun metal, aangepast |
| Finishing: | aangepast |
Productbeschrijving
19-21 Inch Gesmede Aluminium Custom Velgen
Technische Specificaties
| Maat | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Custom |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 |
| Gewicht (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Kleur/Afwerking | Custom |
| Draagvermogen | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 aluminiumlegering
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL normen
- Toepassing: Premium luxe voertuigen
Productgalerij
VEILIGHEID
Precisieproductie om overeen te komen met klantmodelgegevens, waardoor veiligheidsrisico's als gevolg van schade aan accessoires effectief worden verminderd.
ELEGANTIE
Volledige aanpassingsmogelijkheden voor uw gesmede velgen, inclusief stijlen, specificaties, afwerkingen en logo's.
PRESTATIES
Gesmede naven vergroten de breedte zonder de besturing en belasting te beïnvloeden, wat zorgt voor superieure voertuignauwkeurigheid bij acceleratie, remmen en bochtenwerk voor een responsievere rijervaring.
STERKTE
Het smeedproces verhoogt de materiaaldichtheid zonder smelten op hoge temperatuur, waardoor de mechanische sterkte en duurzaamheid van het eindproduct aanzienlijk worden verbeterd.