A6061 Malzemeli, 18-24" Boyutlu ve Özel Kaplamalı Dövme Alüminyum Jant
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492104
•OE Numarası:
OE54492104
•OEM numarası:
OEN54492104
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Model NO.: | SS9403 | Type: | Jant |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Size: | 18"-24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | Gelenek |
| CB: | 57.1-74.1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15kg/16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Production Capacity: | 50000 adet/Yıl | Color: | Siyah, Bronz, Silah Metal, Özelleştirilmiş |
| Finishing: | Gelenek |
Ürün Açıklaması
19-21 İnç Dövme Alüminyum Özel Jantlar
Teknik Özellikler
| Boyut | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Özel |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 alüminyum alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- Uygulama: Üst düzey lüks araçlar
Ürün Galerisi
GÜVENLİK
Aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltmak için müşteri model verilerine uyacak hassas üretim.
ZARAFET
Stiller, özellikler, kaplamalar ve logolar dahil olmak üzere dövme jantlarınız için eksiksiz özelleştirme seçenekleri.
PERFORMANS
Dövme göbekler, direksiyon ve yüklemeyi etkilemeden genişliği artırır, daha duyarlı bir sürüş deneyimi için hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde üstün araç doğruluğu sağlar.
DAYANIKLILIK
Dövme işlemi, yüksek sıcaklıkta erime olmadan malzeme yoğunluğunu artırır, bitmiş ürünün mekanik mukavemetini ve dayanıklılığını önemli ölçüde iyileştirir.