Gepoetste goud 19X9.5 19X12 Staggered auto wielen A6061 T6 Aluminium legering gesmeed velgen
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492155
•OE-nummer:
OE54492155
•OEM-nummer:
OEM54492155
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Model NO.: | 2 stuks gesmede wielen | Type: | Rand |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst | Spoke Type: | Flat Spoke |
| Size: | 16“ - 24“ | H/PCD: | 5x120/112/130/114,3 |
| ET: | Aangepast | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Color/Finish: | Brons, zwart, gun metal, zilver, goud, aangepast | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar |
Productbeschrijving
Gepoetste gouden schijf Lip Purple Aluminium Alloy Rims 2 Piece 19inch S5 19X9.5 19X12 Staggered Car Wheels
Technische specificaties
| Grootte | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Op maat |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 T6 |
| Gewicht (NW/GW) | 15 kg/16 kg |
| Kleur/afwerking | Bronzen, zwart, pistool metaal, zilver, goud, op maat |
| Beperking van de belasting | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 aluminiumlegering
- Vervaardiging volgens VIA/JWL-normen
- Functie: ontworpen voor luxevoertuigen
Producten galerij
Veiligheidskenmerken
Volmaakt aansluit bij de vormgegevens van de klant, waardoor de veiligheidsrisico's door schade aan accessoires door middel van nauwkeurige productie en kwaliteitscontrole effectief worden verminderd.
Aangepaste elegantie
Pas je gesmeed wiel aan aan je exacte specificaties, inclusief stijlen, afmetingen, afwerkingen en logo's voor een persoonlijke voertuigverbetering.
Verbetering van de prestaties
Gesmeed knooppunten vergroten de breedte zonder invloed te hebben op het sturen en het laden, waardoor het voertuig een superieure prestatie heeft bij versnelling, remmen en bochten voor een snellere rijervaring.
Structuursterkte
Het geavanceerde smeedproces verbetert de materiaaldichtheid en mechanische sterkte zonder smelt bij hoge temperaturen, wat resulteert in een superieure duurzaamheid en structurele integriteit.