Op maat gesmeed velgen 16-24 inch A6061 T6 auto velgen met VIA / JWL standaard belasting rating
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492174
•OE-nummer:
OE54492174
•OEM-nummer:
OEM54492174
•Aantekeningen:
test333
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Wheel Size: | 16“ - 24“ | Bolt Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Aangepast | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15KG |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24“ | Drive Wheel: | 4WD |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar | Color Options: | Zwart, brons, gun metal, aangepast |
| Wheel Accessories: | Centrale dop | Spoke Type: | Flat Spoke |
| Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Bolt Pattern: | 5x120/112/130/114,3 | Drive Wheel: | 4WD |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar | Offset: | Aangepast |
| Color Options: | Zwart, brons, gun metal, aangepast | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Wheel Accessories: | Centrale dop | Material: | A6061 T6 |
| Wheel Size: | 16“ - 24“ | Net Weight: | 15KG |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| High Light: | A6061 T6 aluminium op maat gesmede wielen,16-24 inch autovelgen,VIA/JWL gesmede naven met standaard draagvermogen |
||
Productbeschrijving
Custom Gesmede Velgen 16-24 Inch A6061 T6 Auto Velgen met VIA/JWL Standaard Draagvermogen
Premium custom gesmede velgen ontworpen voor luxe performance voertuigen, die uitzonderlijk vakmanschap combineren met geavanceerde productienormen.
Technische Specificaties
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Maat | 16" - 24" |
| Gatenpatroon (PCD) | 5x120/112/130/114.3 |
| Offset (ET) | Op Maat Gemaakt |
| Naafdiameter (CB) | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 T6 Aluminium |
| Gewicht (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Kleur/Afwerking | Brons, Zwart, Gun Metal, Zilver, Goud, Op Maat Gemaakt |
| Draagvermogen | 690kg/1380lbs |
Belangrijkste Kenmerken
Veiligheid
Precisie ontworpen om te voldoen aan klantmodelgegevens, waardoor veiligheidsrisico's worden verminderd door nauwkeurige productie en perfecte pasvorm.
Elegantie
Volledige aanpassingsopties, inclusief stijlen, specificaties, afwerkingen en logo's, om perfect aan te sluiten bij de esthetische vereisten van uw voertuig.
Prestaties
Gesmede naven vergroten de breedte zonder de besturing en belasting te beïnvloeden, wat zorgt voor superieure handling bij acceleratie, remmen en bochten.
Sterkte
Het smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder het materiaal te smelten, wat resulteert in duurzame, hoogwaardige velgen gebouwd voor veeleisende omstandigheden.
Productgalerij