Geen schade aan de originele verf auto wrap film met 10 jaar garantie en zelfherstel bescherming
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492456
•OE-nummer:
OE54492456
•OEM-nummer:
OEN54492456
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Material: | TPU | Color: | Multi |
| Film Size: | 1,52x15m | Thickness: | 7,5 miljoen |
| Package Size: | 161 cm * 20 cm * 19 cm | Package Weight: | 12.0000 kg |
| Production Capacity: | 10000/maand | Temperature Resistance: | Hoog |
| Antistatic Ability: | Goed | Adhesion: | Regelmatig |
| Peel Off: | Eenvoudig | Anti-explosion: | Leuk |
| Heat Insulation: | Leuk | Anti-glare: | Leuk |
| Residue Free: | Ja |
Productbeschrijving
Fabrieksprijs OEM Geen schade aan de originele verffilm
Productspecificaties
| Belangrijkste voordelen | Super glanzende kleur, super helderheid, gemakkelijk te installeren, sterke anti-fouling vermogen, warm zelfherstel |
| Materiaal | 100% geïmporteerd TPU |
| Garantie | 10 jaar |
| Merknaam | Dmis |
| Type auto glazen sticker | Autoverfbeschermingsfilm |
| Grootte | 1.52m x 15m |
| Kleur | Meerdere kleuren |
| Transportpakket | Neutrale exportverpakkingen |
| Oorsprong | China (Verenigd Koninkrijk) |
| Dikte | 7.5mil |
Productkenmerken
- Uitstekend antistatisch vermogen
- Sterke en stabiele hechting
- Makkelijk af te schillen zonder residu
- Hoogtemperatuurweerstand
- Vervaardiging in stofvrije schoonruimtes
- Ontploffings-, warmte- en stralingsdempende eigenschappen
- Geen residu na verwijdering
- Garantie van 10 jaar tegen bubbels en kleurvervaging
Verpakking en verzending
| Pakketgrootte | 161 cm × 20 cm × 19 cm |
| Bruto gewicht van het pakket | 12.0000kg |
Profiel van het bedrijf
Guangzhou Dmis Window Film is een professionele autofilmfabrikant en groothandelaar opgericht in 2012.Verpakking van vinyl, Solar Control Window Film, Building Glass Film en Safety Security Film.
Dmis beschikt over geavanceerde technologie, uitgebreide productie-ervaring en een energiek team, dat uitgebreide OEM/ODM-diensten aanbiedt.We zijn gespecialiseerd in hoogwaardige nano keramische film., nano-koolstoffilm en verfbeschermingsfilm met superieure IRR, UVR, anti-kraslaag, laminaat en kleefstoffen.
Qualiteitscontrole blijft onze hoogste prioriteit om klanttevredenheid en duurzame bedrijfsgroei te waarborgen.
Vaak gestelde vragen
Q1: Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A: Over het algemeen verpakken wij onze goederen in neutrale witte dozen en bruine kartonnen..
Q2: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als aanbetaling, en 70% voor levering. We laten u foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
Q3: Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CIF.
V4: Hoe zit het met uw levertijd?
A: Over het algemeen duurt het 3 tot 5 werkdagen na ontvangst van uw vooruitbetaling.
Q5: Kun je volgens de monsters produceren?
A: Ja, we kunnen produceren op basis van uw monsters of technische tekeningen.
V6: Wat is uw monstersysteem?
A: We kunnen gratis monsters voor klanten leveren, maar klanten moeten de koerierkosten betalen.
V7: Test u al uw goederen voor levering?
A: Ja, we hebben een professioneel QC-team om alle goederen te testen voor levering.
V8: Hoe maak je ons bedrijf langdurig en onderhoud je goede relaties?
A: 1. Wij handhaven goede kwaliteit en concurrerende prijzen om klantvoordelen te garanderen; 2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en oprecht zaken doen en vriendschappen opbouwen,ongeacht hun oorsprong.