Καμία βλάβη στην αρχική ταινία περιτύλιξης αυτοκινήτου με 10ετή εγγύηση και προστασία αυτοθεραπείας
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492456
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492456
•Αριθμός OEM:
OEN54492456
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Material: | TPU | Color: | Πολλαπλών |
| Film Size: | 1.52x15m | Thickness: | 7.5mil |
| Package Size: | 161cm*20cm*19cm | Package Weight: | 12.0000 κιλά |
| Production Capacity: | 10000/μήνα | Temperature Resistance: | Ψηλά |
| Antistatic Ability: | Καλός | Adhesion: | Σταθερός |
| Peel Off: | Εύκολος | Anti-explosion: | όμορφη |
| Heat Insulation: | όμορφη | Anti-glare: | όμορφη |
| Residue Free: | Ναί |
Περιγραφή προϊόντος
Τιμή εργοστασίου OEM Καμία βλάβη στην αρχική ταινία περιτύλιξης βαφής αυτοκινήτου
Προδιαγραφές προϊόντος
| Κύρια πλεονεκτήματα | Υπερ γυαλιστερό χρώμα, υπερ- φωτεινότητα, εύκολη εγκατάσταση, ισχυρή ικανότητα αντι-φθοράς, καυτή αυτοθεραπεία |
| Υλικό | 100% εισαγόμενο TPU |
| Εγγύηση | 10 έτη |
| Ονομασία μάρκας | Dmis |
| Τύπος αυτοκόλλητου αυτοκινήτου | Προστατευτική ταινία χρώματος αυτοκινήτου |
| Μέγεθος | 1.52m x 15m |
| Χρώμα | Πολυχρωματικό |
| Πακέτο μεταφοράς | Ανεξάρτητες συσκευασίες εξαγωγής |
| Καταγωγή | Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δάχος | 7.5mil |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
- Εξαιρετική αντιστατική ικανότητα
- Δυνατή και σταθερή προσκόλληση
- Εύκολο να ξεφλουδιστεί χωρίς υπολείμματα
- Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
- Κατασκευή σε καθαρά δωμάτια χωρίς σκόνη
- Αντιεκρήξεις, θερμομόνωση και αντιφωτιστικές ιδιότητες
- Δεν υπάρχουν υπολείμματα μετά την αφαίρεση
- 10ετής εγγύηση κατά των φυσαλίδων και της εξασθένησης του χρώματος
Συσκευή και αποστολή
| Μέγεθος συσκευασίας | 161cm × 20cm × 19cm |
| Ακαθάριστο βάρος πακέτου | 12.0000kg |
Προφίλ εταιρείας
Το Guangzhou Dmis Window Film είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής και χονδρέμπορος ταινιών αυτοκινήτων που ιδρύθηκε το 2012.Φύλλα περιτύλιξηςΗλιακή ταινία παραθύρου ελέγχου, ταινία γυαλιού κτιρίου και ταινία ασφαλείας ασφαλείας.
Η Dmis διαθέτει προηγμένη τεχνολογία, εκτεταμένη εμπειρία παραγωγής και μια ενεργητική ομάδα, προσφέροντας ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM / ODM.Ειδικευόμαστε σε υψηλής ποιότητας νανοκεραμική ταινία, φιλμ νανοανθρακούχου και φιλμ προστασίας μπογιάς με ανώτερο IRR, UVR, επικάλυψη κατά των γρατσουνιών, στρώση και πρόσφυση.
Ο έλεγχος ποιότητας παραμένει η κορυφαία προτεραιότητά μας για να διασφαλίσουμε την ικανοποίηση των πελατών και τη βιώσιμη ανάπτυξη των επιχειρήσεων.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας;
Απ: Γενικά, συσκευάζουμε τα αγαθά μας σε ουδέτερα λευκά κιβώτια και καφέ κουτιά..
Ε2: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T/T 30% ως προκαταβολή, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Ε3: Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης;
Α: EXW, FOB, CIF.
Ε4: Πώς είναι ο χρόνος παράδοσης σας;
Α: Γενικά, χρειάζονται 3 έως 5 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολικής πληρωμής σας.
Ε: Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε με βάση τα δείγματα ή τα τεχνικά σχέδια σας.
Ε6: Ποια είναι η πολιτική σας για δείγματα;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε δωρεάν βιβλία δειγμάτων για τους πελάτες, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος ταχυδρομείου.
Ε7: Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α: Ναι, έχουμε μια επαγγελματική ομάδα QC για να δοκιμάσουμε όλα τα αγαθά πριν από την παράδοση.
Ε8: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροπρόθεσμη και διατηρήστε καλές σχέσεις;
Α: 1. Διατηρούμε καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές για να διασφαλίσουμε τα οφέλη των πελατών. 2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και ειλικρινά διεξάγουμε επιχειρήσεις και χτίζουμε φιλίες.ανεξάρτητα από την καταγωγή τους.