5x120 τροχούς από κράμα αλουμινίου με εξατομικευμένη φινίρισμα και υλικό A6061 T6 για πολυτελή αυτοκίνητα
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492148
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492148
•Αριθμός OEM:
OEN54492148
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Model NO.: | SS9391 | Drive Wheel: | 4WD |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24» | Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ |
| Size: | 18" - 24" | H/PCD: | 5x120 |
| ET: | έθιμο | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες | Finishing: | έθιμο |
| Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι | Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος |
| Color: | Μαύρο, Μπρονζέ, Gun Metal, Προσαρμοσμένο |
Περιγραφή προϊόντος
Ζάντες αλουμινίου 5X120 120
Προσαρμοσμένες ζάντες αυτοκινήτου χρωμίου εισαγόμενες από την Κίνα, διαθέσιμες σε διάφορα μεγέθη και φινιρίσματα για πολυτελή οχήματα.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μέγεθος | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Προσαρμοσμένο |
| CB | 57.1-74.1 |
| Υλικό | A6061 |
| Βάρος (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Προσαρμοσμένο |
| Φορτίο | 690kg/1380lbs |
- Υλικό: κράμα αλουμινίου A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα VIA/JWL
- Λειτουργία: Σχεδιασμένο για πολυτελή οχήματα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
Ασφάλεια
Ταιριάζει απόλυτα με τα δεδομένα του μοντέλου του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιές στα αξεσουάρ μέσω ακριβούς κατασκευής και εφαρμογής.
Κομψότητα
Προσαρμόστε τις σφυρήλατες ζάντες σας με εξατομικευμένα στυλ, προδιαγραφές, φινιρίσματα και λογότυπα για να ταιριάζουν με την αισθητική του οχήματός σας.
Επιδόσεις
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος χωρίς να επηρεάζουν τις δυνατότητες οδήγησης και φόρτωσης, παρέχοντας βελτιωμένη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τις στροφές για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Αντοχή
Η διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή χωρίς να λιώνει το υλικό σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.
Πρόσθετες Εικόνες Προϊόντος