5x120 Felgi aluminiowe z niestandardowym wykończeniem i materiałem A6061 T6 do luksusowych samochodów
Nieruchomości handlowe
•Minimalna ilość zamówienia:
10 sztuk
•Cena:
US$ 282.00 / piece
•Standardowe opakowanie:
Karton neutralny, 10 sztuk w kartonie, Wymiary kartonu: 40x30x25 cm, 200 kartonów w pojemniku 20'
•Czas dostawy:
5-8 dni roboczych
•Warunki płatności:
T/T, L/C, PayPal
•Możliwość zaopatrzenia:
5000 sztuk miesięcznie
Podstawowe właściwości
•Numer części:
PN54492148
•Numer OE:
OE54492148
•Numer OEM:
OEN54492148
Masz pytanie? Zapytaj nas
Dane techniczne
| Model NO.: | SS9391 | Drive Wheel: | 4x4 |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24" | Spoke Type: | Płaskie szprychy |
| Size: | 18"-24" | H/PCD: | 5x120 |
| ET: | Zwyczaj | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 | Weight: | 15kg/16kg |
| Load Rating: | 690 kg / 1380 funtów | Finishing: | Zwyczaj |
| Wheel Accessories: | Center Cap | Production Capacity: | 50000 sztuk / rok |
| Color: | Czarny, brązowy, metaliczny, dostosowany |
Opis produktu
5X120 Koła ze stopu aluminium
Niestandardowe obręcze chromowane samochodowe importowane z Chin, dostępne w różnych rozmiarach i wykończeniu dla pojazdów luksusowych.
Specyfikacje techniczne
| Wielkość | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Zwyczajne |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiał | A6061 |
| Waga (NW/GW) | 15 kg/16 kg |
| Kolor/wykończenie | Zwyczajne |
| Poziom obciążenia | 690kg/1380lbs |
- Materiał: stop aluminiowy A6061 T6
- Poziom obciążenia: wyprodukowany zgodnie z normami VIA/JWL
- Funkcja: Zaprojektowane do pojazdów luksusowych
Cechy produktu
Bezpieczeństwo
Doskonale pasuje do danych modelu klienta, skutecznie zmniejszając zagrożenia dla bezpieczeństwa spowodowane uszkodzeniami akcesoriów poprzez precyzyjną produkcję i montaż.
Elegancja
Dostosowuj swoje koła z indywidualnymi stylami, specyfikacjami, wykończeniami i logo, aby pasowały do estetyki pojazdu.
Wydajność
Sforgowane węzły zwiększają szerokość bez wpływu na możliwości kierowania i ładowania, zapewniając zwiększoną dokładność pojazdu w przyspieszaniu, hamowaniu i zakrętach dla bardziej wrażliwej jazdy.
Siła
Proces kształtowania zwiększa wytrzymałość mechaniczną materiału bez stopienia go w wysokich temperaturach, co zapewnia wyższą trwałość i integralność konstrukcyjną.
Dodatkowe zdjęcia produktów