10 χρόνια εγγύηση 7.5mil πάχος αυτοθεραπευτικό περιτύλιγμα αυτοκινήτου περιτύλιγμα βινυλίου για την προστασία της μπογιάς
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492450
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492450
•Αριθμός OEM:
OEN54492450
•Σημειώσεις:
Επεξεργασμένο με ακρίβεια, θερμικά επεξεργασμένο για αντοχή.
Φτιαγμένο από υψηλής ποιότητας χυτοσίδηρο, ανθεκτικό στην παραμόρφωση και τη διάβρωση σε ακραίες συνθήκες.
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Material: | TPU | Color: | Multi |
| Size: | 1.52mx15m | Thickness: | 7.5mil |
| Package Size: | 161cm*20cm*19cm | Package Weight: | 12.0000kg |
| Production Capacity: | 10000/Month | Antistatic Ability: | Good |
| Adhesion: | Good and steady | Peel Off: | Easy |
| Temperature Resistance: | High | Anti-explosion: | Nice |
| Heat Insulation: | Nice | Anti-glare: | Nice |
| Residue: | No |
Περιγραφή προϊόντος
Επισκόπηση του προϊόντος
| Κύρια πλεονεκτήματα | Υπερ γυαλιστερό χρώμα, υπερ- φωτεινότητα, εύκολη εγκατάσταση, ισχυρή ικανότητα αντι-φθοράς, καυτή αυτοθεραπεία |
| Υλικό | 100% εισαγόμενο TPU |
| Εγγύηση | 10 έτη |
| Ονομασία μάρκας | Dmis |
| Τύπος αυτοκόλλητου αυτοκινήτου | Προστατευτική ταινία χρώματος αυτοκινήτου |
| Μέγεθος | 1.52m x 15m |
| Χρώμα | Πολυχρωματικό |
| Πακέτο μεταφοράς | Ανεξάρτητες συσκευασίες εξαγωγής |
| Καταγωγή | Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δάχος | 7.5mil |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
- Καλή αντιστατική ικανότητα
- Καλή και σταθερή προσκόλληση
- Εύκολο να ξεφλουδιστεί.
- Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
- Παρασκευή σε χώρο χωρίς σκόνη
- Εξαιρετικές ιδιότητες αντιέκρηξης, θερμομόνωσης και αντιφωτισμού
- Δεν υπάρχουν υπολείμματα μετά την αφαίρεση
- Δέκαετή εγγύηση κατά των φυσαλίδων και της εξασθένησης του χρώματος
Συσκευή και αποστολή
| Μέγεθος συσκευασίας | 161cm x 20cm x 19cm |
| Ακαθάριστο βάρος πακέτου | 12.0000kg |
Προφίλ εταιρείας
Το Guangzhou Dmis Window Film είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής και χονδρέμπορος ταινιών αυτοκινήτων που ιδρύθηκε το 2012.Φύλλα περιτύλιξηςΗλιακή ταινία παραθύρου ελέγχου, ταινία γυαλιού κτιρίου και ταινία ασφαλείας ασφαλείας.
Η Dmis διαθέτει προηγμένη τεχνολογία, πλούσια παραγωγική εμπειρία και μια ενεργητική ομάδα εργασίας, μαζί με ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM / ODM.Ειδικευόμαστε σε υψηλής ποιότητας νανοκεραμική ταινία, φιλμ νανο άνθρακα, και φιλμ προστασίας χρώματος με υψηλό IRR, UVR, υπερ-αντικαταστροφική επικάλυψη, στρώση και εξαιρετική αντιστοιχία κόλλας.
Ο έλεγχος ποιότητας αποτελεί την κορυφαία προτεραιότητά μας για να διασφαλίσουμε την ικανοποίηση των πελατών και τη βιώσιμη ανάπτυξη των επιχειρήσεων.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας;
Απ: Γενικά, συσκευάζουμε τα αγαθά μας σε ουδέτερα λευκά κιβώτια και καφέ κουτιά.
Ε2: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T / T 30% ως προκαταβολή και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Ε3: Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης;
Α: EXW, FOB, CIF.
Ε4: Πώς είναι ο χρόνος παράδοσης σας;
Απ: Γενικά, θα χρειαστεί 3 έως 5 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολικής πληρωμής σας.
Ε: Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε από τα δείγματα ή τεχνικά σχέδια σας.
Ε6: Ποια είναι η πολιτική σας για δείγματα;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε δωρεάν βιβλίο δειγμάτων για τους πελάτες, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος του ταχυδρομείου.
Ε7: Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α: Ναι, έχουμε επαγγελματική ομάδα QC για να δοκιμάσουμε όλα τα αγαθά πριν από την παράδοση.
Ε8: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Διατηρούμε καλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή για να διασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μας επωφελούνται. 2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και ειλικρινά κάνουμε επιχειρήσεις και κάνουμε φίλους μαζί τους,Δεν έχει σημασία από πού έρχονται..