Αυτοθεραπευτικό μη κιτρινωμένο Δύναμη προστασίας από χρώμα TPU 7,5 mil
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492458
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492458
•Αριθμός OEM:
OEN54492458
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Material: | 100% Imported TPU | Size: | 1.52mx15m |
| Thickness: | 7.5mil | Package Size: | 161cm*20cm*19cm |
| Package Weight: | 12.0000kg | Color: | Multi Color |
| Type: | Tinted Film | Healing Ability: | Hot self healing |
| Antistatic Ability: | Good | Adhesion: | Good and steady |
| Peel Off: | Easy | Temperature Resistance: | High |
| Anti Explosion: | Nice | Heat Insulation: | Nice |
| Anti Glare: | Nice |
Περιγραφή προϊόντος
Αυτοθεραπευτική ταινία προστασίας χρώματος TPU
Πίνακα προστασίας χρώματος TPU υψηλής ποιότητας με νάνο επίστρωση με ανώτερη λάμψη, φωτεινότητα και ιδιότητες μη κίτρινωσης.Διαθέτει εύκολη εγκατάσταση και ισχυρές δυνατότητες κατά της μόλυνσης με τεχνολογία αυτοθεραπείας που ενεργοποιείται από θερμότητα.
| Κύρια πλεονεκτήματα | Υπερ γυαλιστερό χρώμα, υπερ φωτεινότητα, εύκολη εγκατάσταση, ισχυρή ικανότητα κατά της μόλυνσης, θερμή αυτοθεραπεία |
|---|---|
| Υλικό | 100% εισαγόμενο TPU |
| Εγγύηση | 10 έτη |
| Ονομασία μάρκας | Dmis |
| Τύπος αυτοκόλλητου αυτοκινήτου | Προστατευτική ταινία χρώματος αυτοκινήτου |
| Μέγεθος | 1.52m x 15m |
| Χρώμα | Πολυχρωματικό |
| Πακέτο μεταφοράς | Ανεξάρτητες συσκευασίες εξαγωγής |
| Καταγωγή | Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δάχος | 7.5mil |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
- Εξαιρετική αντιστατική ικανότητα
- Δυνατή και σταθερή προσκόλληση
- Εύκολο να ξεφλουδιστεί χωρίς υπολείμματα
- Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
- Κατασκευή σε καθαρά δωμάτια χωρίς σκόνη
- Αντιεκρήξεις, θερμομόνωση και αντιφωτιστικές ιδιότητες
- Δεν υπάρχουν υπολείμματα μετά την αφαίρεση
- 10ετής εγγύηση κατά των φυσαλίδων και της εξασθένησης του χρώματος
Συσκευή και αποστολή
| Μέγεθος συσκευασίας | 161cm * 20cm * 19cm |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος πακέτου | 12.0000kg |
Προφίλ εταιρείας
Το Guangzhou Dmis Window Film είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής και χονδρέμπορος ταινιών αυτοκινήτων που ιδρύθηκε το 2012.Φύλλα περιτύλιξηςΗλιακή ταινία παραθύρου ελέγχου, ταινία γυαλιού κτιρίου και ταινία ασφαλείας ασφαλείας.
Με πάνω από 11 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία ταινιών αυτοκινήτων, η Dmis ειδικεύεται σε υψηλής ποιότητας ταινίες νανοκεραμικής, ταινίες νανοανθρακούχου και ταινίες προστασίας χρώματος με εξαιρετική IRR, UVR,Υπερ-αντικαταστροφική επικάλυψηΟ έλεγχος ποιότητας παραμένει η κορυφαία προτεραιότητά μας για να εξασφαλίσουμε την ικανοποίηση των πελατών και την επιχειρηματική επιτυχία.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας;
Απ: Γενικά, συσκευάζουμε τα αγαθά μας σε ουδέτερα λευκά κιβώτια και καφέ κουτιά.
Ε2: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T / T 30% ως προκαταβολή και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Ε3: Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης;
Α: EXW, FOB, CIF.
Ε4: Πώς είναι ο χρόνος παράδοσης σας;
Απ: Γενικά, θα χρειαστεί 3 έως 5 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολικής πληρωμής σας.
Ε: Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε από τα δείγματα ή τεχνικά σχέδια σας.
Ε6: Ποια είναι η πολιτική σας για δείγματα;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε δωρεάν βιβλίο δειγμάτων για τους πελάτες, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος του ταχυδρομείου.
Ε7: Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α: Ναι, έχουμε επαγγελματική ομάδα QC για να δοκιμάσουμε όλα τα αγαθά πριν από την παράδοση.
Ε8: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Διατηρούμε καλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή για να διασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μας επωφελούνται. 2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και ειλικρινά κάνουμε επιχειρήσεις και κάνουμε φίλους μαζί τους,Δεν έχει σημασία από πού έρχονται..