Fırçalı Dudak Silahı Metal Finish 2 Parça Kalıp Tekerlekler A6061 T6 Alüminyum Alaşım Çarklar 19-24 Inç Lüks Arabalar için
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492162
•OE Numarası:
OE54492162
•OEM numarası:
OEN54492162
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Wheel Size: | 16" - 24" | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Özelleştirilmiş | Center Bore: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15kg |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Finishing: | Fırçalanmış Altın, Namlu Cilalı |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Type: | Jant |
| Production Capacity: | 50000 Adet/Yıl | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Color Options: | Siyah, Bronz, Silah Metal, Özelleştirilmiş |
Ürün Açıklaması
Fırçalanmış Dudak 2 Parçalı Gun Metal Disk Alüminyum Alaşımlı Dövme Jantlar
Teknik Özellikler
| Boyut | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Özel |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 T6 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Bronz, Siyah, Gun Metal, Gümüş, Altın, Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 alüminyum alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- Fonksiyon: Lüks araçlar için tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik
Müşteri model verileriyle mükemmel uyum sağlar, hassas üretim ve özel uyum sayesinde aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Zarafet
Aracınızın estetiğine uyum sağlamak için dövme jantlarınızı kişiselleştirilmiş stiller, özellikler, kaplamalar ve logolarla özelleştirin.
Performans
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kapasitelerini etkilemeden genişliği artırır, daha duyarlı bir sürüş deneyimi için hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde üstün araç doğruluğu sağlar.
Mukavemet
Dövme işlemi, malzemeyi yüksek sıcaklıklarda eritmeden mekanik mukavemeti artırır, bu da bitmiş ürün için üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlar.