Renk değiştiren TPU boya koruyucu filmi, çiziklere dayanıklı yüzey ve araba sargıları için 10 yıllık garanti
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492445
•OE Numarası:
OE54492445
•OEM numarası:
OEN54492445
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Material: | 100% Imported TPU | Thickness: | 7.5mil |
| Size: | 1.52mx15m | Package Size: | 161cm*20cm*19cm |
| Package Weight: | 12.0000kg | Temperature Resistance: | High |
| Adhesion: | Good and steady | Antistatic Ability: | Good |
| Peel Off: | Easy | Anti-Explosion: | Nice |
| Heat Insulation: | Nice | Anti-Glare: | Nice |
| Residue Free: | Yes | Production Environment: | Dust-free room |
| Healing Property: | Hot self healing |
Ürün Açıklaması
Renk değiştiren TPU boya koruyucu filmi
Yüksek kaliteli dayanıklı araba sarma filmi, fabrika doğrudan fiyatlarında özel renk seçenekleriyle birden fazla renkte mevcuttur.
Ürün Özellikleri
| Ana Avantajları | Süper parlak renk, süper parlaklık, kurulumu kolay, güçlü anti-bozukluk yeteneği, sıcak kendi kendine iyileşme |
| Malzeme | % 100 İthalatlı TPU |
| Garanti | 10 yıl |
| Marka Adı | Dmis |
| Araç camı çıkartması türü | Araç boya koruyucu filmi |
| Boyut | 1.52m x 15m |
| Renk | Çok Renkli |
| Taşıma Paketi | Tarafsız ihracat ambalajı |
| Kaynağı | Çin (Ankarada) |
| Kalınlığı | 7.5mil |
Ürün Özellikleri
- Mükemmel antistatik yetenek
- Güçlü ve istikrarlı yapışkanlık
- Kaldırılması kolay ve kalıntı yok.
- Yüksek sıcaklığa dayanıklılık
- Tozsuz temiz odalarda üretilir
- Patlama, ısı yalıtımı ve parlama karşıtı özellikleri
- Alındıktan sonra kalıntı yok.
- Balonlara ve renk solmasına karşı 10 yıllık garanti
Ambalaj ve Nakliye
| Paketin Boyutu | 161cm x 20cm x 19cm. |
| Paketin Brüt Ağırlığı | 12.0000kg |
Şirket Profili
Guangzhou Dmis Pencere Filmi, 2012 yılında kurulan profesyonel bir araba filmi üreticisi ve toptan satıcısıdır.Vinyl sargısı, Güneş Kontrol Pencere Filmi, Bina Cam Filmi ve Güvenlik Güvenlik Filmi.
Otomobil film endüstrisinde 11 yıldan fazla deneyime sahip olan Dmis, yüksek kaliteli nano seramik film, nano karbon film ve mükemmel IRR, UVR,süper kazık karşıtı kaplamaKapsamlı OEM / ODM hizmetleri sunuyoruz ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sıkı kalite kontrolü sürdürüyoruz.
Sıkça Sorulan Sorular
S1: Paketleme şartlarınız nedir?
A: Genellikle, mallarımızı nötr beyaz kutulara ve kahverengi kartonlara paketleriz. Yasal olarak kayıtlı patentiniz varsa, mallarınızı onay mektuplarınızı aldıktan sonra markalı kutularınıza paketleyebiliriz.
S2: Ödeme şartlarınız nedir?
A: T/T 30% as deposit, and 70% before delivery. Biz size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.
S3: Teslimat şartlarınız nedir?
A: EXW, FOB, CIF.
S4: Teslimat süreniz nasıl?
A: Genellikle, avans ödemenizi aldıktan sonra 3 ila 5 iş günü sürecektir. Belirli teslimat süresi öğelere ve sipariş miktarınıza bağlıdır.
S5: Örneklere göre üretebilir misiniz?
A: Evet, örnekleriniz veya teknik çizimlerinizle üretebiliriz. Kalıpları ve armatürleri yapabiliriz.
S6: Örnek politikanız nedir?
A: Müşteriler için ücretsiz örnek kitabı sağlayabiliriz, ancak müşteriler kurye maliyetini ödemek zorundadır.
S7: Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, teslimattan önce tüm malları test etmek için profesyonel bir QC grubumuz var.
S8: İşimizi uzun vadeli ve iyi bir ilişki nasıl yaparsınız?
A: 1. Müşterilerimizin yararlanmasını sağlamak için iyi kalite ve rekabetçi fiyatı koruruz; 2. Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyuyoruz ve samimiyetle iş yapıyoruz ve onlarla arkadaş oluyoruz,Nereden geldikleri önemli değil..