MPV RV Van İç Mekan Yükseltmeleri İçin Özelleştirilebilir Renkli Lüks Deri Otomotiv Koltuğu ve OEM/ODM Hizmeti
Ticaret Mülkleri
Temel Özellikler
| Model NO.: | YO-CS | Type: | General Seat |
| Material: | Leather | Position: | Back Row |
| Leatheriness: | A Class | Single Gross Weight: | 75kg |
| Single Package Size: | 75*75*130 Cm | Product Dimension: | 60.5*69*106 cm |
| Main Material: | Steel, foam, plastic, leather | Function: | Modified vehicle seat |
| Minimum Order Quantity: | 1 piece | Packaging: | 1 pc in carton |
| Production Capacity: | 500 Per/Month | Transport Package: | Carton + Wooden Frame |
| HS Code: | 9401209000 |

YOUO Custom Car Seats, MPV, RV ve benzer araç modelleri için özel olarak tasarlanmış premium iç yükseltme bileşenleridir.Bu koltuklar lüks estetiği ergonomik işlevsellikle birleştirir..

- Özel deneyim: Çeşitli araç iç tasarımlarına uyacak şekilde tam OEM / ODM desteği ile kişiselleştirilmiş renk ve malzeme seçenekleri
- Üst düzey malzeme işçiliği: En iyi yapısal bütünlük ve oturma konforu için çelik, köpük, deri ve plastik birleştirir
- Uygunluk ve Uyumluluk: Çeşitli araç koltuğu modifikasyon senaryoları için uluslararası kalite standartlarına (CCC/CE/ISO 16949) uymaktadır.
- Güvenli Paketleme: Transit sırasında ürün bütünlüğünü sağlamak için birim başına ayrı ayrı kutulanmıştır.
- Esnek Alışveriş: En az 1 adet sipariş miktarı, küçük ve orta seri satın almalar için idealdir

| Marka | Sizler/Gümrük |
| Doğum yeri | Çin |
| Ürün Boyutu | 60.5 * 69 * 106 cm |
| Tek Paket Boyutu | 75 * 75 * 130 cm |
| Bireysel Brüt Ağırlık | 75 kg |
| Renk | Özel renk seçenekleri mevcut |
| Ana Malzeme | Çelik, köpük, plastik, deri |
| Görev | Değiştirilmiş araç koltuğu |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 parça |
| Sertifikasyon Standartı | CCC/CE/ISO 16949 |
| Paketleme | 1 pc karton halinde |
| OEM/ODM hizmeti | Kullanılabilir |

















MPV'lerde, RV'lerde, karavanlarda ve benzer araçlarda lüks iç mekan yükseltmeleri için idealdir. Özel stil ve gelişmiş konfor özellikleriyle premium oturma çözümleri gerektirir.

Youo International Trade Co., Ltd. Anhui, Çin merkezli profesyonel bir otomotiv parçaları toptan satıcısı ve küresel tedarikçisidir.Avrupa için yüksek kaliteli satış sonrası parçalar üretmekte uzmanlaştık., Amerikan, Japon, Kore ve Çinli araçlar, kamyon uygulamaları da dahil.
Kapsamlı ürün portföyümüz, Land Rover, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, Ford, Tesla, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, KIA, BYD,Chery.Tüm ana otomotiv sistemlerini kapsayan 8.000'den fazla SKU ile 80'den fazla ülkede toptancılara, dağıtımcılara, tamir zincirlerine ve marka sahiplerine hizmet veriyoruz.
Yeni ürün geliştirme, marka ambalajı, barkod etiketleme, özel araçlar ve özel teknik çözümler de dahil olmak üzere tam OEM / ODM özelleştirme hizmetleri sunuyoruz.





Her koltuk güvenli teslimatı sağlamak için koruyucu kartonlara paketlenmiştir.Özel gereksinimlerinize göre deniz taşımacılığı.
2Depozito (30%) ödeyin.
3Üretim 7-15 gün sürer (normal ürünler stokta)
4Malları kontrol ettikten sonra son ödemeyi yapın.