Aanpasbare afwerking A6061 T6 Aluminium legering gesmeed wiel 18-24 "Maat voor luxe auto's
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492079
•OE-nummer:
OE54492079
•OEM-nummer:
OEN54492079
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Model NO.: | SS9396 | Type: | Rand |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Diameter: | 18-24“ |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Hole Pattern: | 5x120 |
| Offset: | aangepast | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 | Net Weight: | 15KG |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Finishing: | aangepast | Color Options: | Zwart, brons, gun metal, aangepast |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar |
Productbeschrijving
AMG-stijl gesmeed aluminiumalloywielen
| Grootte | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Gewoon |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 |
| Gewicht (NW/GW) | 15 kg/16 kg |
| Kleur/afwerking | Gewoon |
| Beperking van de belasting | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 aluminiumlegering
- Vervaardiging volgens VIA/JWL-normen
- Toepassing: ontworpen voor luxevoertuigen
Producten galerij
Veiligheidskenmerken
De precieze fabricage zorgt voor een perfecte compatibiliteit met de voertuigspecificaties en vermindert de veiligheidsrisico's die het gevolg zijn van een onjuiste montage.
Aangepaste elegantie
Volledige aanpassingsmogelijkheden beschikbaar, inclusief stijlen, specificaties, afwerkingen en logo plaatsing aan uw voertuig esthetiek te matchen.
Verbetering van de prestaties
Gesmeed knooppunten vergroten de breedte zonder afbreuk te doen aan het besturen en laden, waardoor het voertuig een superieure respons heeft bij het versnellen, remmen en bochten voor een dynamischere rijervaring.
Structuursterkte
Het smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder smelt bij hoge temperaturen, wat resulteert in een superieure duurzaamheid en structurele integriteit voor langdurige prestaties.