Lüks Otomobiller İçin Özelleştirilebilir Kaplamalı A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Dövme Jant 18-24" Boyut
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492079
•OE Numarası:
OE54492079
•OEM numarası:
OEN54492079
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Model NO.: | SS9396 | Type: | Jant |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Diameter: | 18-24" |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Hole Pattern: | 5x120 |
| Offset: | Gelenek | Center Bore: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 | Net Weight: | 15kg |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Finishing: | Gelenek | Color Options: | Siyah, Bronz, Silah Metal, Özelleştirilmiş |
| Production Capacity: | 50000 adet/Yıl |
Ürün Açıklaması
AMG Tarzı Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Boyut | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Özel |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 alüminyum alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- Uygulama: Lüks araçlar için tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik Özellikleri
Hassas üretim, araç özellikleriyle mükemmel uyumluluk sağlar, yanlış takmadan kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Özel Zarafet
Araç estetiğinize uyum sağlamak için stil, özellikler, kaplamalar ve logo yerleşimi dahil olmak üzere tam özelleştirme seçenekleri mevcuttur.
Performans Artışı
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kabiliyetlerinden ödün vermeden genişliği artırır, hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde üstün araç tepkisi sağlayarak daha dinamik bir sürüş deneyimi sunar.
Yapısal Güç
Dövme işlemi, yüksek sıcaklıkta erime olmadan mekanik mukavemeti artırır, uzun süreli performans için üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlar.