19 inch 5x120 diep concave gesmeed wielen velgen 2 stukken aanpasbaar voor luxe auto's
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492149
•OE-nummer:
OE54492149
•OEM-nummer:
OEN54492149
•Aantekeningen:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Size: | 18 "-24" | H/PCD: | 5x120 |
| ET: | aangepast | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Load Rating: | 690kg/1380lbs | Spoke Type: | Flat Spoke |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24“ | Drive Wheel: | 4WD |
| Finishing: | aangepast | Wheel Accessories: | Centrale dop |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar | Color Options: | Zwart, brons, gun metal, aangepast |
| Material Grade: | A6061 T6 |
Productbeschrijving
19 Inch 5x120 2-delige Gesmede Diep Concave Velgen
Technische Specificaties
| Maat | 18"-24" |
| Gatenpatroon (PCD) | 5x120 |
| Offset (ET) | Custom |
| Center Boring (CB) | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 |
| Gewicht (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Kleur/Afwerking | Custom |
| Draagvermogen | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 Aluminiumlegering
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL normen
- Toepassing: Premium Luxe Voertuigen
Productgalerij
Belangrijkste Voordelen
Veiligheid
Precisieproductie om te voldoen aan de specificaties van het voertuig van de klant, waardoor veiligheidsrisico's als gevolg van onjuiste montage en schade aan accessoires effectief worden verminderd.
Elegantie
Volledige aanpassingsmogelijkheden, waaronder stijlen, specificaties, afwerkingen en logo's, om te voldoen aan de esthetische eisen van uw voertuig.
Prestaties
Gesmede naven vergroten de breedte zonder de stuur- en belastingscapaciteiten te beïnvloeden, wat zorgt voor een verbeterde voertuignauwkeurigheid bij acceleratie, remmen en bochtenwerk voor een responsievere rijervaring.
Sterkte
Het smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder het materiaal bij hoge temperaturen te smelten, wat resulteert in superieure duurzaamheid en structurele integriteit.
Aanvullende Productafbeeldingen