19 ίντσες 5x120 βαθιά κομβικά σφυρηλατημένα τροχούς 2 κομμάτια προσαρμόσιμα για πολυτελή αυτοκίνητα
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492149
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492149
•Αριθμός OEM:
OEN54492149
•Σημειώσεις:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Size: | 18 "-24" | H/PCD: | 5x120 |
| ET: | έθιμο | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες | Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24» | Drive Wheel: | 4WD |
| Finishing: | έθιμο | Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος | Color Options: | Μαύρο, Μπρονζέ, Gun Metal, Προσαρμοσμένο |
| Material Grade: | A6061 T6 |
Περιγραφή προϊόντος
Ζάντες 19 ιντσών 5x120 2-Τεμαχίων Σφυρήλατες Βαθιάς Κοίλανσης
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μέγεθος | 18"-24" |
| Μοτίβο Τρύπας (PCD) | 5x120 |
| Offset (ET) | Ειδική Κατασκευή |
| Κεντρική Τρύπα (CB) | 57.1-74.1 |
| Υλικό | A6061 |
| Βάρος (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Ειδική Κατασκευή |
| Φορτίο | 690kg/1380lbs |
- Υλικό: Κράμα Αλουμινίου A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα Πρότυπα VIA/JWL
- Εφαρμογή: Οχήματα Υψηλής Πολυτέλειας
Γκαλερί Προϊόντων
Βασικά Οφέλη
Ασφάλεια
Κατασκευή ακριβείας για να ταιριάζει με τις προδιαγραφές του οχήματος του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ακατάλληλη εφαρμογή και ζημιά αξεσουάρ.
Κομψότητα
Πλήρεις επιλογές προσαρμογής, συμπεριλαμβανομένων στυλ, προδιαγραφών, φινιρισμάτων και λογοτύπων, για να ταιριάζουν με τις αισθητικές απαιτήσεις του οχήματός σας.
Απόδοση
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος χωρίς να επηρεάζουν τις δυνατότητες διεύθυνσης και φόρτωσης, παρέχοντας βελτιωμένη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τις στροφές για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Αντοχή
Η διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή χωρίς να λιώνει το υλικό σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.
Πρόσθετες Εικόνες Προϊόντος