19 inç 5x120 Derin Konkav Kalıp Tekerlekler Lüks Arabalar için Özelleştirilebilir
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492149
•OE Numarası:
OE54492149
•OEM numarası:
OEN54492149
•Notalar:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Size: | 18 "-24" | H/PCD: | 5x120 |
| ET: | Gelenek | CB: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 | Weight: | 15kg/16kg |
| Load Rating: | 690kg/1380lbs | Spoke Type: | Düz Konuşmacı |
| Wheel Hub Diameter: | 18-24" | Drive Wheel: | 4WD |
| Finishing: | Gelenek | Wheel Accessories: | Orta kapak |
| Production Capacity: | 50000 adet/Yıl | Color Options: | Siyah, Bronz, Silah Metal, Özelleştirilmiş |
| Material Grade: | A6061 T6 |
Ürün Açıklaması
19 İnç 5x120 2 Parçalı Dövme Derin Konkav Jantlar
Teknik Özellikler
| Boyut | 18"-24" |
| PCD (Bijon Aralığı) | 5x120 |
| Ofset (ET) | Özel |
| Merkez Çapı (CB) | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 Alüminyum Alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL Standartlarına Göre Üretilmiştir
- Uygulama: Premium Lüks Araçlar
Ürün Galerisi
Ana Faydalar
Güvenlik
Müşteri araç özelliklerine uygun hassas üretim, yanlış montaj ve aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Zarafet
Araç estetiği gereksinimlerinize uygun stil, özellikler, kaplamalar ve logolar dahil tam özelleştirme seçenekleri.
Performans
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kapasitelerini etkilemeden genişliği artırır, daha duyarlı bir sürüş deneyimi için hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde gelişmiş araç doğruluğu sağlar.
Dayanıklılık
Dövme işlemi, malzemeyi yüksek sıcaklıklarda eritmeden mekanik mukavemeti artırır, üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlar.
Ek Ürün Resimleri