Glanzend zwart gepolijst middelvat 2-stuk gesmeed 21X9.5 21X11 gestapelde legering autowiel velgen voor Benz C-klasse
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492172
•OE-nummer:
OE54492172
•OEM-nummer:
OEN54492172
•Aantekeningen:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Wheel Size: | 16“ - 24“ | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Aangepast | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15KG |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar | Wheel Accessories: | Centrale dop |
| Color Options: | Zwart, brons, gun metal, aangepast |
Productbeschrijving
Glans Zwart Center Gepolijste Barrel 2-delige Gesmede Velgen
Premium 21X9.5 21X11 gestaffelde lichtmetalen velgen speciaal ontworpen voor Mercedes-Benz C-Klasse voertuigen.
Technische Specificaties
| Maat | 16" - 24" |
|---|---|
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Op maat gemaakt |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 T6 |
| Gewicht (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Kleur/Afwerking | Brons, Zwart, Gun Metal, Zilver, Goud, Op maat gemaakt |
| Draagvermogen | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 aluminiumlegering
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL normen
- Functie: Ontworpen voor luxe voertuigtoepassingen
Productgalerij
Veiligheidskenmerken
Komt perfect overeen met klantgegevens, waardoor veiligheidsrisico's door beschadiging van accessoires effectief worden verminderd door nauwkeurige productie en pasvorm.
Maatwerk Opties
Personaliseer uw gesmede velgen met gepersonaliseerde stijlen, specificaties, afwerkingen en logo's om de esthetiek van uw voertuig te evenaren.
Prestatievoordelen
Gesmede naven vergroten de breedte zonder de stuur- en laadcapaciteiten te beïnvloeden, wat zorgt voor een verbeterde voertuignauwkeurigheid bij acceleratie, remmen en bochtenwerk voor een responsievere rijervaring.
Structurele Sterkte
Het smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder het materiaal bij hoge temperaturen te smelten, wat resulteert in superieure duurzaamheid en structurele integriteit.