Λάμψη μαύρο γυαλισμένο στο κέντρο βαρέλι 2 τεμάχια πλασμένο 21X9.5 21X11 Στάγκερ έλαιο τροχούς αυτοκινήτου ελαστικά για την κατηγορία Benz C
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492172
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492172
•Αριθμός OEM:
OEN54492172
•Σημειώσεις:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Wheel Size: | 16» - 24» | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114.3 |
| Offset: | Προσαρμοσμένο | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15 κιλά |
| Gross Weight: | 16 κιλά | Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες |
| Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ | Finishing: | Βουρτσισμένο χρυσό, γυαλισμένο βαρέλι |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος | Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
| Color Options: | Μαύρο, Μπρονζέ, Gun Metal, Προσαρμοσμένο |
Περιγραφή προϊόντος
Γυαλιστερό Μαύρο Κέντρο Γυαλισμένο Κάντρο Ζάντες Σφυρήλατες 2 Τεμαχίων
Premium 21X9.5 21X11 Σταδιακές Ζάντες Αλουμινίου Ειδικά Σχεδιασμένες για Οχήματα Mercedes-Benz C-Class.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μέγεθος | 16" - 24" |
|---|---|
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Προσαρμοσμένο |
| CB | 57.1-74.1 |
| Υλικό | A6061 T6 |
| Βάρος (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Μπρονζέ, Μαύρο, Gun Metal, Ασημί, Χρυσό, Προσαρμοσμένο |
| Φορτίο | 690kg/1380lbs |
- Υλικό: Κράμα αλουμινίου A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα VIA/JWL
- Λειτουργία: Σχεδιασμένο για εφαρμογές πολυτελών οχημάτων
Γκαλερί Προϊόντων
Χαρακτηριστικά Ασφαλείας
Ταιριάζει απόλυτα με τα δεδομένα καλουπιού του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιές στα αξεσουάρ μέσω ακριβούς κατασκευής και εφαρμογής.
Επιλογές Προσαρμογής
Προσαρμόστε τις σφυρήλατες ζάντες σας με εξατομικευμένα στυλ, προδιαγραφές, φινιρίσματα και λογότυπα για να ταιριάζουν στην αισθητική του οχήματός σας.
Οφέλη Απόδοσης
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος χωρίς να επηρεάζουν τις δυνατότητες διεύθυνσης και φόρτωσης, παρέχοντας βελτιωμένη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τις στροφές για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Δομική Αντοχή
Η διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή χωρίς να λιώνει το υλικό σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.