Benz C Sınıfı için Parlak Siyah Merkez Cilalı Namlu 2 Parçalı Dövme 21X9.5 21X11 Staggered Alaşım Araba Jantları
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492172
•OE Numarası:
OE54492172
•OEM numarası:
OEN54492172
•Notalar:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Wheel Size: | 16" - 24" | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Özelleştirilmiş | Center Bore: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15kg |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Finishing: | Fırçalanmış Altın, Namlu Cilalı |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Production Capacity: | 50000 Adet/Yıl | Wheel Accessories: | Orta kapak |
| Color Options: | Siyah, Bronz, Silah Metal, Özelleştirilmiş |
Ürün Açıklaması
Parlak Siyah Merkez Cilalı Varil 2 Parçalı Dövme Jantlar
Mercedes-Benz C-Serisi araçlar için özel olarak tasarlanmış Premium 21X9.5 21X11 kademeli alaşım jantlar.
Teknik Özellikler
| Boyut | 16" - 24" |
|---|---|
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Özelleştirilmiş |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 T6 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Bitiş | Bronz, Siyah, Kurşun Grisi, Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 alüminyum alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- İşlev: Lüks araç uygulamaları için tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik Özellikleri
Müşteri kalıp verileriyle mükemmel uyum sağlar, hassas üretim ve uyum sayesinde aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Özelleştirme Seçenekleri
Aracınızın estetiğine uyum sağlamak için dövme jantlarınızı kişiselleştirilmiş stiller, özellikler, kaplamalar ve logolarla özelleştirin.
Performans Avantajları
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kapasitelerini etkilemeden genişliği artırır, hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde daha hassas bir sürüş deneyimi için gelişmiş araç doğruluğu sağlar.
Yapısal Güç
Dövme işlemi, malzemeyi yüksek sıcaklıklarda eritmeden mekanik mukavemeti artırır, bu da üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük ile sonuçlanır.