22 ιντσών βαρέος φόρτος σφυρηλατημένο κράμα ελαστικά με εξατομικευμένο φινίρισμα για GT-R 2 τεμάχια τροχούς
Εμπορικά Ακίνητα
Βασικές Ιδιότητες
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ | Size: | 18 "-24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | έθιμο |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15 kg/16 kg | Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες |
| Finishing: | έθιμο | Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος | Color Options: | Μαύρο, Μπρονζέ, Gun Metal, Προσαρμοσμένο |
| Wheel Type: | Δύο κομμάτια |
| Μέγεθος | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Προσαρμοσμένο |
| CB | 57.1-74.1 |
| Υλικό | A6061 |
| Βάρος (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Προσαρμοσμένο |
| Φορτίο | 690kg/1380lbs |
- Υλικό: A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα VIA/JWL
- Λειτουργία: Σχεδιασμένο για πολυτελή οχήματα
Ταιριάζει απόλυτα με τα δεδομένα καλουπιού του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιά στα αξεσουάρ.
Προσαρμόστε τις σφυρήλατες ζάντες σας με εξατομικευμένα στυλ, προδιαγραφές, φινιρίσματα και λογότυπα.
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος του κόμβου χωρίς να επηρεάζουν τις δυνατότητες διεύθυνσης και φόρτωσης, παρέχοντας βελτιωμένη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τη στροφή για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Η διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή, καθώς το υλικό δεν λιώνει σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.