Zastosowalne kolorowe skórzane foteliki samochodowe dla MPV RV z usługą OEM/ODM
Nieruchomości handlowe
Podstawowe właściwości
| Model Number: | YO-CS | Seat Type: | General Seat |
| Material Composition: | Steel, foam, plastic, leather | Seat Position: | Back Row |
| Leather Grade: | A Class | Product Dimensions: | 60.5*69*106 cm |
| Package Dimensions: | 75*75*130 cm | Gross Weight: | 75kg |
| Color Options: | Customizable | Compatible Brands: | Volkswagen, Benz, BMW, Hyundai, Honda, Toyota, Jeep, Ford, Roewe, Audi, Lexus |
| Production Capacity: | 500 Per/Month | Minimum Order: | 1 piece |
| Packaging Method: | Carton + Wooden Frame | HS Code: | 9401209000 |
| Product Condition: | New |
Siedzenia samochodowe YOUO Custom to komponenty do modernizacji wnętrza specjalnie zaprojektowane dla MPV, RV i luksusowych furgonetek.te fotele oferują spersonalizowane opcje dostosowania do wnętrza pojazdu.
- Zindywidualizowane doświadczenie: personalizowane opcje koloru i materiału z obsługą OEM / ODM
- Wysokiej jakości materiały rękodzieło: stal, pianka, skóra dla trwałości i komfortu
- Zgodność i kompatybilność: spełnia normy CCC/CE/ISO 16949
- Bezpieczne opakowania: indywidualne opakowania kartonowe do ochrony tranzytu
- Elastyczne zamówienia: minimalna ilość zamówienia wynosząca tylko 1 sztukę
| Marka | Wymogi w zakresie cła |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Wymiar produktu | 60.5*69*106 cm |
| Wielkość opakowania | 75*75*130 cm |
| Waga brutto | 75 kg |
| Kolor | Dostępne kolory |
| Główne materiały | Stal, pianka, tworzywa sztuczne, skóra |
| Funkcja | Modyfikacja siedzenia pojazdu |
| Minimalne zamówienie | 1 sztukę |
| Certyfikacja | CCC/CE/ISO 16949 |
| Opakowanie | 1 sztuk w kartonie |
| Usługa OEM/ODM | Dostępne |
Idealny do luksusowych modernizacji wnętrz MPV, RV, kempingów i podobnych modeli pojazdów poszukujących rozwiązań wysokiej klasy.
Youo International Trade Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem części samochodowych z siedzibą w Anhui w Chinach, z ponad 12-letnim doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości części na rynku wtórnym na całym świecie.Obsługujemy hurtowników., dystrybutorów i właścicieli marek w ponad 80 krajach z kompleksowym portfelem ponad 8 000 SKU.
Nasze produkty są kompatybilne z głównymi światowymi markami, w tym Land Rover, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, Ford, Tesla, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, KIA, BYD, Chery, MG, Great Wall,i wiele innych..
Każde siedzenie jest indywidualnie pakowane w kartony ochronne.
2Zapłać 30% depozytu.
3. Produkcja trwa 7-15 dni (normalne produkty są w magazynie)
4. Zapłać ostateczną płatność po inspekcji towarów