MPV RV için Özelleştirilebilir Renkli Deri Otomotiv Koltuğu, OEM/ODM Hizmetli
Ticaret Mülkleri
Temel Özellikler
| Model Number: | YO-CS | Seat Type: | General Seat |
| Material Composition: | Steel, foam, plastic, leather | Seat Position: | Back Row |
| Leather Grade: | A Class | Product Dimensions: | 60.5*69*106 cm |
| Package Dimensions: | 75*75*130 cm | Gross Weight: | 75kg |
| Color Options: | Customizable | Compatible Brands: | Volkswagen, Benz, BMW, Hyundai, Honda, Toyota, Jeep, Ford, Roewe, Audi, Lexus |
| Production Capacity: | 500 Per/Month | Minimum Order: | 1 piece |
| Packaging Method: | Carton + Wooden Frame | HS Code: | 9401209000 |
| Product Condition: | New |
YOUO Custom Otomobil Koltukları özel olarak MPV, RV ve lüks minibüsler için tasarlanmış premium iç yükseltme bileşenleridir.Bu koltuklar aracın içini geliştirmek için kişiselleştirilmiş özelleştirme seçenekleri sunar..
- Özel deneyim: OEM / ODM desteği ile kişiselleştirilmiş renk ve malzeme seçenekleri
- Üst düzey malzeme işçiliği: Dayanıklılık ve konfor için çelik, köpük, deri yapısı
- Uygunluk ve uyumluluk: CCC/CE/ISO 16949 standartlarını karşılar
- Güvenli ambalaj: Transit koruması için bireysel karton ambalaj
- Esnek Alışveriş: En az 1 adet sipariş miktarı
| Marka | Sizler/Gümrük |
| Doğum yeri | Çin |
| Ürün Boyutu | 60.5*69*106 cm |
| Paketin Boyutu | 75*75*130 cm |
| Brüt Ağırlık | 75 kg |
| Renk | Özel renkler mevcut |
| Ana Malzemeler | Çelik, köpük, plastik, deri |
| Görev | Araç koltuğunun değiştirilmesi |
| En az sipariş | 1 parça |
| Sertifikasyon | CCC/CE/ISO 16949 |
| Paketleme | 1 pc karton halinde |
| OEM/ODM hizmeti | Kullanılabilir |
MPV'lerde, RV'lerde, karavanlarda ve benzer araç modellerinde lüks iç mekan yükseltmeleri için idealdir.
Youo International Trade Co., Ltd., Anhui, Çin merkezli profesyonel bir otomotiv parça üreticisidir ve dünya çapında yüksek kaliteli yedek pazar parçaları tedarik etme konusunda 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.Toptan satıcılara hizmet ediyoruz., dağıtımcılar ve marka sahipleri 80+ ülkede 8.000+ SKU'dan oluşan kapsamlı bir portföy ile.
Ürünlerimiz Land Rover, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, Ford, Tesla, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, KIA, BYD, Chery, MG, Great Wall,Ve bir çok başkaları..
Her koltuk koruyucu kartonlara paketlenir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için ekspres teslimat, hava nakliyatı ve deniz nakliyatı da dahil olmak üzere birçok nakliye seçeneği sunarız.
2- % 30 teminat öde.
3Üretim 7-15 gün sürer (normal ürünler stokta)
4Malları kontrol ettikten sonra son ödemeyi yapın.