Özel İşlenmiş Dövme Jantlar 18-24 İnç A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Jantlar Özel Kaplama ile
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492103
•OE Numarası:
OE54492103
•OEM numarası:
OEN54492103
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Model NO.: | SS9404 | Type: | Jant |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Diameter: | 18-24" |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Size Range: | 18 "-24" |
| Hole Pattern: | 5x120 | Offset: | Gelenek |
| Center Bore: | 57.1-74.1 | Material: | A6061 |
| Net Weight: | 15kg | Gross Weight: | 16kg |
| Load Rating: | 690kg/1380lbs | Production Capacity: | 50000 adet/Yıl |
| Material Grade: | A6061 T6 |
Ürün Açıklaması
Özel Dövme Alüminyum Alaşımlı Krom Jantlar
Teknik Özellikler
| Boyut | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Özel |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
Ana Özellikler
- Malzeme: A6061 T6 alüminyum alaşımı
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- Lüks araçlar için tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik Özellikleri
Müşteri model verileriyle mükemmel uyum sağlar, aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Özelleştirme Seçenekleri
Dövme jantlarınızı kişiselleştirilmiş stiller, özellikler, kaplamalar ve logolarla özelleştirin.
Performans Avantajları
Dövme göbekler, direksiyon ve yüklemeyi etkilemeden göbek genişliğini artırır, daha duyarlı bir sürüş deneyimi için hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde üstün araç doğruluğu sağlar.
Yapısal Mukavemet
Dövme işlemi, malzemeyi yüksek sıcaklıklarda eritmeden mekanik mukavemeti artırır, bu da üstün dayanıklılık ve performansla sonuçlanır.
Ek Ürün Resimleri