10 Yıl Garantili, 7.5mil Kalınlığında ve Sıcak Kendini Onaran Renk Değiştiren Boya Koruma Filmi Araç Kaplama
Ticaret Mülkleri
Temel Özellikler
| Material: | 100% Imported TPU | Thickness: | 7.5mil |
| Size: | 1.52mx15m | Package Size: | 161cm*20cm*19cm |
| Package Weight: | 12.0000kg | Color Options: | Multi Color |
| Production Capacity: | 10000/Month | Temperature Resistance: | High |
| Antistatic Ability: | Good | Adhesion: | Good and steady |
| Peel Off: | Easy | Anti-explosion: | Nice |
| Heat Insulation: | Nice | Anti-glare: | Nice |
| Residue Free: | Yes |
Profesyonel sınıflı TPU araba sargı filmi, üst düzey parlaklık ve uzun süreli koruma ile tüm vücut araç özelleştirme için.
| Malzeme | % 100 İthalatlı TPU |
| Garanti | 10 Yıl |
| Marka Adı | Dmis |
| Ürün Türü | Araç boya koruyucu filmi |
| Boyut | 1.52m x 15m |
| Renk | Çok Renkli |
| Kalınlığı | 7.5mil |
| Kaynağı | Çin (Ankarada) |
- Olağanüstü parlaklık ile süper parlak bitirme
- Kolay kurulum işlemi
- Güçlü kirlenme karşıtı yetenek
- Sıcak kendi kendine iyileşme özellikleri
- Mükemmel antistatik performans
- Dayanıklı ve güvenilir yapışkanlık
- Kalıntı olmadan kolayca çıkarılabilir
- Yüksek sıcaklığa dayanıklılık
- Tozsuz üretim ortamı
- Patlama, ısı yalıtımı ve parlama karşıtı özellikleri
| Paketin Boyutları | 161cm * 20cm * 19cm |
| Paket Ağırlığı | 12.0000kg |
| Paketleme | Tarafsız ihracat ambalajı |
Guangzhou Dmis Pencere Filmi, 2012 yılında kurulan profesyonel bir araba filmi üreticisi ve toptan satıcısıdır.Güneş kontrol penceresi filmi, inşaat cam filmi ve güvenlik güvenlik filmi.
11 yıldan fazla endüstri deneyimi olan Dmis, gelişmiş teknik yeteneklere ve OEM / ODM hizmetleri sunan özel bir takıma sahiptir.Şirket, müşteri memnuniyeti için kalite kontrolüne öncelik veriyor., yüksek IRR, UVR, süper çizilme karşıtı kaplama, laminatör ve mükemmel yapıştırıcı eşleşmesi ile nano seramik film, nano karbon filmi ve boya koruma filmi konusunda uzmanlaşmıştır.