Op maat gemaakte afwerking 2 stuk gesmeed wielen legering auto wielen velgen in A6061 materiaal voor 18-24 "grootte
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492082
•OE-nummer:
OE54492082
•OEM-nummer:
OEN54492082
•Aantekeningen:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Size: | 18"- 24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | aangepast |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15 kg/16 kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Finishing: | aangepast | Wheel Accessories: | Centrale dop |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar | Wheel Hub Brand: | Ss |
| Color Options: | Zwart, brons, gun metal, aangepast |
Productbeschrijving
2 stuk gesmeed wielen legering auto wielen velgen voor Ferrari
Technische specificaties
| Grootte | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Gewoon |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 |
| Gewicht (NW/GW) | 15 kg/16 kg |
| Kleur/afwerking | Gewoon |
| Beperking van de belasting | 690kg/1380lbs |
Belangrijkste kenmerken
- Materiaal: A6061 T6 aluminiumlegering
- Vervaardiging volgens VIA/JWL-normen
- Functie: ontworpen voor luxevoertuigen
Producten galerij
Veiligheid
Volmaakt overeenkomt met de gegevens van het klantmodel, waardoor de veiligheidsrisico's veroorzaakt door schade aan accessoires effectief worden verminderd.
Elegantie
Pas uw gesmeed wielen aan met persoonlijke stijlen, specificaties, afwerkingen en logo's.
Prestaties
Gesmeed knooppunten vergroten de breedte zonder invloed te hebben op het stuur en het laden, waardoor het voertuig een superieure nauwkeurigheid heeft bij het versnellen, remmen en bochten voor een snellere rijervaring.
Sterkte
Het smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder het materiaal bij hoge temperaturen te smelten, wat resulteert in een superieure duurzaamheid en structurele integriteit.
Aanvullende productfoto's