Προσαρμοσμένο φινίρισμα 2 τεμάχια σφυρηλατημένα τροχούς κράμα τροχούς αυτοκινήτων σε υλικό A6061 για 18-24 "μέγεθος
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492082
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492082
•Αριθμός OEM:
OEN54492082
•Σημειώσεις:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ | Size: | 18" - 24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | έθιμο |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15 kg/16 kg | Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες |
| Finishing: | έθιμο | Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος | Wheel Hub Brand: | SS |
| Color Options: | Μαύρο, Μπρονζέ, Gun Metal, Προσαρμοσμένο |
Περιγραφή προϊόντος
2 Τεμάχια Σφυρήλατοι Τροχοί Ζάντες Αυτοκινήτου από Κράμα για Ferrari
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μέγεθος | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Κατά παραγγελία |
| CB | 57.1-74.1 |
| Υλικό | A6061 |
| Βάρος (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Κατά παραγγελία |
| Φορτίο | 690kg/1380lbs |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Υλικό: Κράμα αλουμινίου A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα VIA/JWL
- Λειτουργία: Σχεδιασμένο για πολυτελή οχήματα
Γκαλερί Προϊόντων
Ασφάλεια
Ταιριάζει απόλυτα με τα δεδομένα μοντέλου του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιά στα αξεσουάρ.
Κομψότητα
Προσαρμόστε τους σφυρήλατους τροχούς σας με εξατομικευμένα στυλ, προδιαγραφές, φινιρίσματα και λογότυπα.
Επιδόσεις
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος χωρίς να επηρεάζουν την οδήγηση και τη φόρτωση, παρέχοντας ανώτερη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τις στροφές για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Αντοχή
Η διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή χωρίς να λιώνει το υλικό σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.
Πρόσθετες Εικόνες Προϊόντων