Zwyczajne wykończenie 2 sztuk koła sztuczne koła samochodowe z stopem w materiale A6061 do 18-24 "rozmiar
Nieruchomości handlowe
•Minimalna ilość zamówienia:
10 sztuk
•Cena:
US$ 282.00 / piece
•Standardowe opakowanie:
Karton neutralny, 10 sztuk w kartonie, Wymiary kartonu: 40x30x25 cm, 200 kartonów w pojemniku 20'
•Czas dostawy:
5-8 dni roboczych
•Warunki płatności:
T/T, L/C, PayPal
•Możliwość zaopatrzenia:
5000 sztuk miesięcznie
Podstawowe właściwości
•Numer części:
PN54492082
•Numer OE:
OE54492082
•Numer OEM:
OEN54492082
•Notatki:
Precision-machined, heat-treated for durability. Direct OE replacement for Ford & VW models.
Made from high-grade cast iron. Resists warping and corrosion under extreme conditions.
Masz pytanie? Zapytaj nas
Dane techniczne
| Drive Wheel: | 4x4 | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Spoke Type: | Płaskie szprychy | Size: | 18"-24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | Zwyczaj |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15kg/16kg | Load Rating: | 690 kg / 1380 funtów |
| Finishing: | Zwyczaj | Wheel Accessories: | Center Cap |
| Production Capacity: | 50000 sztuk / rok | Wheel Hub Brand: | SS |
| Color Options: | Czarny, brązowy, metaliczny, dostosowany |
Opis produktu
2 sztuky koła sztuczne koła samochodowe z stopem
Specyfikacje techniczne
| Wielkość | 18"-24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Zwyczajne |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiał | A6061 |
| Waga (NW/GW) | 15 kg/16 kg |
| Kolor/wykończenie | Zwyczajne |
| Poziom obciążenia | 690kg/1380lbs |
Kluczowe cechy
- Materiał: stop aluminiowy A6061 T6
- Poziom obciążenia: wyprodukowany zgodnie z normami VIA/JWL
- Funkcja: Zaprojektowane do pojazdów luksusowych
Galeria produktów
Bezpieczeństwo
Doskonale pasuje do danych modelu klienta, skutecznie zmniejszając zagrożenia dla bezpieczeństwa spowodowane uszkodzeniami akcesoriów.
Elegancja
Zmodyfikuj swoje koła z indywidualnymi stylami, specyfikacjami, wykończeniami i logo.
Wydajność
Sforgowane węzły zwiększają szerokość bez wpływu na kierowanie i ładowanie, zapewniając lepszą dokładność pojazdu w przyspieszaniu, hamowaniu i zakrętach dla bardziej wrażliwej jazdy.
Siła
Proces kształtowania zwiększa wytrzymałość mechaniczną materiału bez stopienia go w wysokich temperaturach, co zapewnia wyższą trwałość i integralność konstrukcyjną.
Dodatkowe zdjęcia produktów