19-24 inch gesmeed legering replica wielen met aangepaste afwerking en A6061 T6 materiaal voor 5X120 PCD
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492170
•OE-nummer:
OE54492170
•OEM-nummer:
OEN54492170
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Wheel Size: | 16“ - 24“ | Bolt Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Aangepast | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15KG |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar | Color Options: | Zwart, brons, gun metal, aangepast |
| Wheel Accessories: | Centrale dop |
Productbeschrijving
Gesmede Lichtmetalen Replica Velgen
Productspecificaties
| Maat | 16" - 24" |
| Gatenpatroon / PCD | 5x120 / 5x112 / 5x130 / 5x114.3 |
| Offset (ET) | Op maat gemaakt |
| Center Boring (CB) | 57.1mm - 74.1mm |
| Materiaal | A6061 T6 Aluminium Legering |
| Gewicht (Netto/Bruto) | 15kg / 16kg |
| Kleur / Afwerking | Brons, Zwart, Gun Metal, Zilver, Goud, Op maat gemaakt |
| Draagvermogen | 690kg / 1380lbs |
- Materiaal: Premium A6061 T6 Aluminium Legering
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL industrienormen
- Toepassing: Ontworpen voor luxe voertuigtoepassingen
Productgalerij
Veiligheid
Precisie-ontworpen om overeen te komen met klantmodelgegevens, waardoor veiligheidsrisico's door accessoirebeschadiging effectief worden verminderd en een perfecte pasvorm wordt gegarandeerd.
Elegantie
Pas uw gesmede velgen aan naar uw exacte specificaties, inclusief stijlen, afmetingen, afwerkingen en gepersonaliseerde logo's voor een uniek uiterlijk.
Prestaties
Gesmede naven vergroten de naafbreedte zonder de stuur- en laadcapaciteiten te compromitteren, wat resulteert in een verbeterde voertuignauwkeurigheid bij acceleratie, remmen en bochtenwerk voor een responsievere rijervaring.
Sterkte
Het geavanceerde smeedproces verhoogt de materiaaldichtheid zonder smelten op hoge temperatuur, wat resulteert in superieure mechanische sterkte en duurzaamheid van het eindproduct.