19-24 inç dövme alaşım replika tekerlekleri özel bitirme ve 5X120 PCD için A6061 T6 malzemesi ile
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492170
•OE Numarası:
OE54492170
•OEM numarası:
OEN54492170
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Wheel Size: | 16" - 24" | Bolt Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Özelleştirilmiş | Center Bore: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15kg |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Finishing: | Fırçalanmış Altın, Namlu Cilalı |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Production Capacity: | 50000 Adet/Yıl | Color Options: | Siyah, Bronz, Silah Metal, Özelleştirilmiş |
| Wheel Accessories: | Orta kapak |
Ürün Açıklaması
Dövme Alaşımlı Replica Jantlar
Ürün Özellikleri
| Boyut | 16" - 24" |
| Delik Deseni / PCD | 5x120 / 5x112 / 5x130 / 5x114.3 |
| Ofset (ET) | Özelleştirilmiş |
| Merkez Çapı (CB) | 57.1mm - 74.1mm |
| Malzeme | A6061 T6 Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık (Net/Brüt) | 15kg / 16kg |
| Renk / Kaplama | Bronz, Siyah, Gun Metal, Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
| Yük Kapasitesi | 690kg / 1380lbs |
- Malzeme: Premium A6061 T6 Alüminyum Alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL endüstri standartlarına göre üretilmiştir
- Uygulama: Lüks araç uygulamaları için tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik
Aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltmak ve mükemmel uyum sağlamak için müşteri model verilerine uyacak şekilde hassas bir şekilde tasarlanmıştır.
Zarafet
Dövme jantlarınızı stil, boyut, kaplama ve kişiselleştirilmiş logolar dahil olmak üzere tam özelliklerinize göre özelleştirerek benzersiz bir görünüm elde edin.
Performans
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kabiliyetlerinden ödün vermeden göbek genişliğini artırır, hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde gelişmiş araç doğruluğu sağlayarak daha duyarlı bir sürüş deneyimi sunar.
Mukavemet
Gelişmiş dövme işlemi, yüksek sıcaklıkta erime olmadan malzeme yoğunluğunu artırır, bu da bitmiş üründe üstün mekanik mukavemet ve dayanıklılık sağlar.