19-24 ίντσες πλαστικές ράβδοι αντίγραφο κράμα με εξατομικευμένη τελική και A6061 T6 υλικό για 5X120 PCD
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492170
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492170
•Αριθμός OEM:
OEN54492170
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Wheel Size: | 16» - 24» | Bolt Pattern: | 5x120/112/130/114.3 |
| Offset: | Προσαρμοσμένο | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15 κιλά |
| Gross Weight: | 16 κιλά | Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες |
| Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ | Finishing: | Βουρτσισμένο χρυσό, γυαλισμένο βαρέλι |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος | Color Options: | Μαύρο, Μπρονζέ, Gun Metal, Προσαρμοσμένο |
| Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
Περιγραφή προϊόντος
Επανασχεδιασμένοι Ζάντες από Σφυρήλατο Κράμα
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Μέγεθος | 16" - 24" |
| Μοτίβο Τρύπας / PCD | 5x120 / 5x112 / 5x130 / 5x114.3 |
| Offset (ET) | Προσαρμοσμένο |
| Κεντρική Οπή (CB) | 57.1mm - 74.1mm |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου A6061 T6 |
| Βάρος (Καθαρό/Μεικτό) | 15kg / 16kg |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Μπρονζέ, Μαύρο, Gun Metal, Ασημί, Χρυσό, Προσαρμοσμένο |
| Φορτίο | 690kg / 1380lbs |
- Υλικό: Premium Κράμα Αλουμινίου A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα της βιομηχανίας VIA/JWL
- Εφαρμογή: Σχεδιασμένο για εφαρμογές σε πολυτελή οχήματα
Γκαλερί Προϊόντων
Ασφάλεια
Σχεδιασμένο με ακρίβεια για να ταιριάζει με τα δεδομένα του μοντέλου του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιές στα αξεσουάρ και διασφαλίζοντας τέλεια εφαρμογή.
Κομψότητα
Προσαρμόστε τις σφυρήλατες ζάντες σας στις ακριβείς προδιαγραφές σας, συμπεριλαμβανομένων των στυλ, των διαστάσεων, των φινιρισμάτων και των εξατομικευμένων λογότυπων για μια μοναδική εμφάνιση.
Επιδόσεις
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος του κόμβου χωρίς να διακυβεύουν τις δυνατότητες διεύθυνσης και φόρτωσης, προσφέροντας βελτιωμένη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τις στροφές για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Αντοχή
Η προηγμένη διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει την πυκνότητα του υλικού χωρίς τήξη σε υψηλή θερμοκρασία, με αποτέλεσμα ανώτερη μηχανική αντοχή και ανθεκτικότητα στο τελικό προϊόν.