21 legering 2 stuk gesmeed wiel 5x130 5x114.3 5x120 Custom Rim in A6061 T6 legering voor 18-24 inch luxe auto's
Handelsgoederen
Basis eigenschappen
| Model NO.: | SS9376 | Type: | Rand |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Finishing: | AANGEPAST | Wheel Accessories: | Centrale dop |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Size: | 18"- 24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | AANGEPAST |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15 kg/16 kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar |
| Maatbereik | 18" - 24" |
| Boutpatroon (PCD) | 5x120, 5x130, 5x114.3 |
| Offset (ET) | Custom |
| Naafdiameter | 57.1mm - 74.1mm |
| Materiaal | A6061 Aluminiumlegering |
| Gewicht | 15kg Netto / 16kg Bruto |
| Kleur & Afwerking | Custom |
| Draagvermogen | 690kg / 1380lbs per wiel |
- Materiaal: A6061 T6 gesmede aluminiumlegering
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL kwaliteitsnormen
- Ontworpen voor luxe voertuigtoepassingen
Precisieproductie zorgt voor perfecte compatibiliteit met voertuigspecificaties, waardoor veiligheidsrisico's als gevolg van onjuiste passing of schade aan accessoires effectief worden verminderd.
Volledige aanpassingsmogelijkheden beschikbaar, inclusief stijlen, specificaties, afwerkingen en gepersonaliseerde logo's om aan uw unieke voorkeuren te voldoen.
Gesmeed naafontwerp vergroot de breedte zonder de stuur- en laadcapaciteiten te compromitteren, wat zorgt voor een superieure voertuigrespons bij acceleratie, remmen en bochtenwerk voor een dynamischere rijervaring.
Het geavanceerde smeedproces verbetert de materiaaldichtheid en mechanische sterkte zonder smelten op hoge temperatuur, wat resulteert in een superieure structurele integriteit en langdurige prestaties.